הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רגע לפני השיא: קליבלנד נכנעה 103:99 לפייסרס

בלאט כבר היה במרחק נגיעה מהשוואת שיא המועדון, אך אחרי 12 ניצחונות רצופים, הוא מעד באינדיאנה. האוויר נגמר לקאבס בחצי השני, בו שמטו יתרון 13. 29 לארווינג. החדשות המדאיגות: לברון סיים עם כאבים בקרסול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.15 - 08:05

ולפעמים, החגיגה נגמרת. אחרי 12 ניצחונות רצופים, קליבלנד נעצרה הלילה (בין שישי לשבת) באינדיאנה עם הפסד 103:99 דרמטי. יממה אחרי ההצגה הענקית מול הקליפרס, החניכים של דייויד בלאט קיוו להשוות את שיא המועדון (13 ניצחונות ברצף), אך כנראה נפלו מהרגליים במחצית השנייה בה שמטו יתרון של 13 נקודות. דווקא אחרי שטיפסו למקום השלישי במזרח, ההפסד הזה לקח את הקבאלירס שני צעדים אחורה, חזרה אל המקום החמישי (21:31). והבשורות המדאיגות עוד יותר הגיעו מכיוונו של לברון ג'יימס שנפגע בקרסול.

המחצית הראשונה נראתה כמו בכל המשחקים של הקאבס לאחרונה. הבחורים של בלאט שלטו, דייקו ב-51 אחוזים מהשדה וירדו להפסקה עם יתרון 47:55. גם הרבע השלישי התחיל על מי מנוחות, והפער צמח ל-13 נקודות. אלא שאז הזריקות הפסיקו להיכנס והפייסרס העקשניים חזרו למשחק.

במחצית השנייה, קליבלנד דייקה רק ב-39% אחוזים אחרי ההפסקה, כולל 6 מ-25 מעבר לקשת. ברבע האחרון, סי.ג'יי מיילס הוליך את אינדיאנה עם 16 מתוך 26 הנקודות שלו והמקומיים נטלו את ההובלה. היתרון החליף ידיים מספר פעמים, עד שדקה וחצי לסיום, קיירי ארווינג ביצע עבירה על ג'ורג' היל, שזרק ביד אחת מעבר לקשת - וזה איכשהו נכנס. רכז אינדי השלים מהקו מהלך של 4 נקודות וסידר לקבוצתו יתרון של 3 נקודות, ממנו קליבלנד לא הצליחה לחזור.

ארווינג היה המצטיין בשורות הקאבלירס עם 29 נקודות ו-5 אסיסטים. ללברון, שחזר לאינדיאנה לראשונה מאז גמר המזרח בעונה שעברה, היו 25 נקודות, אבל גם 7 איבודים. הוא כנראה נפגע בקרסול כאשר רוי היברט ביצע עבירה בלתי ספורטיבית עליו ברבע הרביעי, והוא הלך לספסל כשהוא גם מחזיק את פרק כף היד בה נפצע לפני שבועיים. בלאט יקווה שהכוכב שלו לא ייעדר שוב.

מי שסובל מחוסר יציבות משונה הוא קווין לאב. הפאוור פורוורד שוב קלע רק 5 נקודות (2 מ-8 מהשדה), בדיוק כמו נגד פילדלפיה באמצע השבוע, כשבין לבין הוא מככב עם 24 נגד הקליפרס. מלבד זאת, ג'יי.אר סמית' סיים עם 17 נק' (5 מ-12 מחוץ לקשת) וטימופיי מוזגוב תרם 13 נק' ו-9 כדורים חוזרים. אצל הפייסרס (32:19), מלבד מיילס, בלטו גם היל ודייויד ווסט עם 20 נקודות כל אחד.

קליבלנד תחזור הביתה בלילה שבין ראשון לשני ותארח את הלייקרס, נגדם הם החלו את רצף הניצחונות. לאחר מכן הקבוצה תנוח עד ליום רביעי, אז האקסית של לברון, מיאמי, תגיע להתארח.