לאב: "זאת אחת הסיטואציות הכי קשות שעברתי בכל הקריירה"

פורוורד קליבלנד לא מוצא את מקומו ומשחרר קיטור. ב-22:30, ישיר ב-5LIVE: דייויד בלאט ינסה לפתוח רצף ניצחונות חדש מול הלייקרס, לברון ג'יימס ישחק?

אור זיו
אור זיו  08.02.15 - 13:02
תחילת כתבה

רצף 12 הניצחונות כבר שייך להיסטוריה, אבל ההשלכות שלו משמעותיות. קליבלנד חזרה לתמונת הצמרת במזרח, נאבקת בשיקגו, וושינגטון וטורונטו על מקומות 2-4 שמעניקים יתרון ביתיות בפלייאוף וזה רק בכל מה שקשור לטבלה. חשוב מכך, הקבאלירס נראים מצוין בשבועות האחרונים, קיבלו ביטחון והרוויחו שקט תעשייתי. הערב (22:30, ישיר ב-5LIVE) הקאבס ינסו להתחיל סדרת ניצחונות חדשה כשיארחו את הלייקרס מלוס אנג'לס.

אותו רצף ארוך, שהיה רחוק משחק אחד מהשוואת שיא המועדון, החל כזכור נגד אותם לייקרס בסטייפלס. מאז אותו 102:109 ששיחרר הרבה לחץ אצל דייויד בלאט, הקבוצה שלו הידקה את החגורה ההגנתית והפכה לאימתנית בהתקפה.

אבל כדי להמשיך ביכולת המשופרת, בלאט יזדקק ללברון ג'יימס. כזכור, הסופרסטאר ירד לספסל בסיום ההפסד לאינדיאנה בשישי כשהוא מחזיק את פרק כף היד, ונראה שהוא סובל גם מכאבים בקרסול. עם זאת, נראה שהסופרסטאר אמור לשחק נגד הלייקרס.

מי שעדיין לא מוצא את עצמו למרות המפנה בקבוצה, הוא קווין לאב. בשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים, הפאוור פורוורד קלע 5 נקודות בלבד ונראה שבשלב זה הוא בסך הכל שחקן משלים ללברון וארווינג. "לא התבקשתי לקלוע הערב", הוא אמר לאחר ההפסד לפייסרס, אבל נדמה שמאחורי התפוקה הנמוכה יש דברים עמוקים יותר.

לאב נשאל על ידי כריס היינס מאתר Cleveland.com מתי בדיוק הוא מתבקש להיות סקורר, והשיב: "קשה לענות על השאלה הזו. אני לא יודע. אני רק עולה למגרש ומנסה לשחק ולהשפיע על המשחק. כרגע, אני מנסה למצוא את המקום שלי".

על העונה ההפכפכה שהוא עובר אמר האולסטאר לשעבר: "זה בהחלט מתסכל. אני חושב שזו אחת הסיטואציות הכי קשות שהייתי צריך להתמודד איתן בקריירה, אבל בסופו של דבר אנחנו מנצחים משחקים. באותו מטבע, אין תכנית-אב עבור מה שאני אמור לעשות, אבל אעשה את המיטב כדי לפענח את זה".

אגב, ציוץ שלברון צייץ הלילה בחשבון הטוויטר שלו, גרם לרבים לחשוב שמדובר ברמז עבה ללאב. "תפסיק לחפש דרכים להשתלב החוצה ופשוט תשתלב פנימה. קח חלק במשהו מיוחד! אלה רק המחשבות שלי", כתב קינג ג'יימס.