הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלאט נרגע: הפציעה של לאב לא חמורה

הפאוור פורוורד של הקאבס נפגע בניצחון על מיאמי, אך הוא עשוי לשחק הלילה נגד שיקגו: "ראיתי מטושטש 20-30 דקות, עכשיו זה בסדר". המאמן הישראלי מרוצה: "החבר'ה מחייכים ומאושרים"

רועי גלדסטון ואור זיו  12.02.15 - 10:16

לא מעט פציעות עברו הכוכבים של קליבלנד במהלך העונה, ובכל פעם מחדש הם גרמו לדפיקות לב מואצות עבור דייויד בלאט. זה היה המקרה גם לפנות בוקר, כשהקבאלירס נקמו במיאמי על ההפסד בכריסמס והביסו את האקסית של לברון ג'יימס 93:113. ברבע השלישי, קווין לאב נפגע בעינו הימנית במהלך המאבק על הריבאונד, וירד לחדר ההלבשה לבלי שוב.

עם זאת, בלאט נרגע לאחר המשחק כשהבין שהפציעה של לאב לא רצינית כמו שנראתה בתחילה. הוא אף סיפר לרועי גלדסטון, כתב אתר ערוץ הספורט, שהפאוור פורוורד עשוי לשחק נגד שיקגו הלילה (חמישי).

גם לאב עצמו הרגיע: "המצב בסדר, נבדוק את העין מחדש מחר. הייתי מטושטש ל-20-30 דקות, אבל הראייה חזרה אליי ואני מרגיש טוב עכשיו. זה תמיד מפחיד כשזה קורה". על המשחק הוא אמר: "זו הייתה הופעה נהדרת, היינו מרוכזים מהפתיחה בשני צידי המגרש. הם עשו כמה ריצות, אבל הצלחנו להחזיק ביתרון".

"זה טוב לראות את החבר'ה שמחים ומחייכים, וזה קורה כי הם משחקים טוב", אמר בלאט, שזיהה שינוי באנרגיות של הקבוצה לעומת אותו הפסד למיאמי בחג המולד, "זו לא סתם רוח שטות. הם מרגישים טוב ביחד וזה דבר מצוין".

על טימופיי מוזגוב, שבלט עם 20 נקודות, אמר המאמן הישראלי: "אני לא מופתע, חשבתי שטימו יתאים לנו מאוד עוד לפני שהגיע. החיבור שלו לקבוצה היה חלק, והוא מנצל את זה. הוא משחק עם התשוקה והאנרגיות שהיינו זקוקים להן אחרי שוורז'או נפצע. אני לא מופתע ממה שהוא עושה, כי הוא עשה את הדברים האלה עבורי בעבר".

לברון ג'יימס היה מרוצה בעיקר ממשחק ההגנה: "גדלנו היום כקבוצה מבחינה הגנתית. כשאתה שומר, יש לך סיכוי טוב לנצח בכל ערב, לא משנה אם אתה זורק טוב או לא. אנחנו קבוצה, כשמישהו נופל, מישהו אחר צריך לקחת צעד קדימה, לא משנה מי זה. הקבוצה זה הדבר הכי חשוב, כולם מרגישים שהם חלק מהשטף של המשחק".