השקר: פירס קלע וצעק 'סדרה' לשחקני ההוקס

כוכב וושינגטון כבר חגג, לפני שהורפורד הגיב עם סל ניצחון. וול לא בטוח שישחק במשחק 6, ורמז שהפורוורד הוותיק עשוי לפרוש

אור זיו
אור זיו  14.05.15 - 08:34
תחילת כתבה

הראיון של פול פירס לאחר סל הניצחון שלו במשחק מספר 3 הפך לוויראלי, ותוך שעות כבר צצו באינטרנט חולצות למכירה עם הכיתוב "I Called Game". אבל לביטחון העצמי הגבוה, ויש שיגידו ליוהרה, יש מחיר. הלילה (בין רביעי לחמישי), הכרזה דומה מצד פירס חזרה אליו כמו בומרנג.

8 שניות לסיום המשחק של וושינגטון באטלנטה, הפורוורד הוותיק קבר שלשה מהפינה שהעלתה את הוויזארדס ל-80:81. ההתלהבות הגדולה של פירס גרמה לו להסתובב לעבר הספסל של ההוקס ולצעוק לעברם 'סדרה!', כך לפי עדות של אחד הכתבים במקום.

אלא שבמקרה הזה, "האמת" הייתה בפרטים הקטנים. אטלנטה ניצלה את ההזדמנות שנותרה לה, ולאחר שג'ון וול חסם את הניסיון של דניס שרודר, אל הורפורד לקח את הריבאונד וקלע סל ניצחון 1.9 שניות לסוף. ההוקס עלו ליתרון 2:3 בסדרה, וכעת פירס וחבריו זקוקים לקאמבק גדול כדי לעמוד בהבטחתו של הכוכב.

אגב וול, הוא חזר למשחק למרות שרק לפני שבוע וחצי ספג 5 שברים קטנים בידו השמאלית. לאחר שהנפיחות ירדה, רופאי הוויזארדס חבשו את האיזור הפגוע ואישרו לרכז לשחק. הוא לא נתן לפציעה להגביל אותו וסיים עם 15 נקודות ו-7 אסיסטים, ומלבד אותה חסימה, רשם עוד מספר רגעי הקרבה מרשימים. אבל בכלל לא בטוח שהוא ימשיך לשחק.

"לא יודע אם אשחק, אקבל החלטה בסמוך לפתיחת המשחק", אמר וול כשנשאל אם יהיה כשיר למשחק מספר 6, "לא הייתה לי בעיה עם היד, הצלחתי להישאר אגרסיבי ולבצע מהלכים, כך שהייתי בסדר".

כעת, כשוושינגטון על סף הדחה, וול רמז שייתכן כי פירס בן ה-37 יפרוש בסוף העונה: "אני מקווה שאחזור לאולם הזה עוד כמה פעמים, אבל זה עלול להיות המסע האחרון של מישהו. אני פשוט חושב שיש לנו קבוצה נהדרת, קבוצה מיוחדת שיש לה סיכוי למרות שאנחנו בפיגור. ההחלטה שלי הייתה קלה יותר עם פול פירס בקבוצה, בידיעה שזה עלול להיות המסע האחרון שלו".