לאב: "מצפה לפתוח את העונה הבאה בקליבלנד"

הפורוורד דיבר לראשונה מאז הניתוח שעבר בכתף: "אני מרגיש שיש גם לי חלק בהישגים של הקבוצה"

אור זיו
אור זיו  31.05.15 - 22:17
תחילת כתבה

בזמן שקליבלנד מתכוננת לגמר ה-NBA מול גולדן סטייט, אדם אחד שהיה אמור לשחק תפקיד משמעותי בניסיון של הקאבלירס לזכות באליפות, יוכל להסתפק רק בעבודת עידוד. קווין לאב גמר את העונה כשנפצע מול בוסטון בסיבוב הראשון, ולראשונה מאז שעבר ניתוח בכתפו, דיבר היום (ראשון) עם כתבים בארה"ב.

כמובן, שהשאלה הכי גדולה בהקשר של לאב הוא עתידו. לפאוור פורוורד יש חוזה לעונה נוספת, אבל כלול בחוזה סעיף יציאה בקיץ זה. שמותיהן של יוסטון, בוסטון והלייקרס הוזכרו כמועמדות לקלוט את האול-סטאר לשעבר, שמצידו ניסה להזים את השמועות.

"אני בטוח שאחלים עד אוקטובר-נובמבר", אמר לאב, "אני מצפה להתלבש למשחק הראשון של העונה הבאה". אחד הכתבים שאל אותו האם הוא יתלבש במדי הקאבס, ועל כך השיב הפורוורד: "כן".

לאב, שמתכוון לנסוע עם חבריו לאוקלנד למשחקים הראשונים בסדרת הגמר, דיבר על ההישג של הקבוצה: "אני גאה במה שהחבר'ה הצליחו לעשות, ועדיין מרגיש שיש לי חלק גדול בזה. אני לא יכול למחוא כפיים כרגע, אבל אני כן יכול לצעוק ולנסות לעזור. הדבר הכי טוב שאני יכול לעשות בשלב זה הוא לעודד".

אגב, למקרה שתהיתם, הוא אישר שהוא שלח מסרון לקלי אוליניק, סנטר הסלטיקס שפצע אותו בסיבוב הראשון, והבהיר שהיחסים ביניהם בסדר גמור והוא לא נוטר טינה. גם זה משהו.