"מצפה לשחקנים החדשים, מאחל לתומאס הצלחה"

לברון על המהפכה בקליבלנד: "אני אוהב את מי שמצטרף אלינו, תפקידי שכולם ישדרו על אותו גל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.18 - 19:27
תחילת כתבהקליבלנד קמה היום (שישי) לבוקר חדש. מהפכה באמצע העונה כפי שחולל הג'נרל מנג'ר קובי אלטמן לסגל של הקאבלירס לא זוכרים בליגה כבר הרבה שנים, עם עזיבתם של אייזיאה תומאס, דוויין ווייד, צ'נינג פריי, אימן שאמפרט ודריק רוז והגעתם של ג'ורדן קלרקסון, לארי נאנס, ג'ורג' היל ורודני הוד.

לא ברור איך כל זה ישפיע על הקאבס לקראת הפלייאוף, אך אחרי הבעיות שצצו בחדר ההלבשה, לברון ג'יימס מצפה להתחלה חדשה עם הסגל שהתהפך: "אני חושב שהפכנו לקבוצה צעירה ואתלטית יותר. הוספנו גם קליעה. נצטרך לראות איך כל זה מתחבר. אני אוהב את השחקנים שהגיעו אלינו".

עתידו של לברון מעבר לקיץ עדיין בערפל, המלך מתרכז במשימה המיידית: "זה התפקיד שלי לשלב את החבר'ה האלה כמה שיותר מהר. אני יודע שגם צוות האימון יעשה זאת, אבל האחריות שלי היא לדאוג שהשחקנים החדשים ישדרו איתנו על אותו גל לגבי המטרות שלנו. אני מצפה להביא אותם לשם. כל הארבעה הם שחקנים די חכמים, זה אמור להיות כיף".

"זה תמיד קשה כשאתה מאבד חברים לקבוצה", הוסיף ג'יימס, "הדדליין הוא זמן קשה לכולם. הלוואי וזה יכול היה להיגמר אחרת. אני באמת מאחל לכל השישה את כל ההצלחה". ספציפית על אייזיאה תומאס אמר: "אני מקווה שהוא ישיג בחזרה את הניתור שלו, שיבריא לחלוטין. להיות בחוץ שבעה חודשים זה קשה לכל אחד. פשוט הרגשתי שהוא משחק מעמדת נחיתות, אני מאחל לו שיצליח".

המאמן טיירון לו עדכן כי הוא מצפה שג'יי אר סמית' ימשיך להיות השוטינג גארד הפותח, על רקע צירופם של הוד וקלרקסון.
הדפס