קרי: מזל שיש לנו את כספי. תומפסון: תענוג לשחק איתו

צפו בכוכבי גולדן סטייט שפירגנו לישראלי היחיד ב-NBA לפני משחק האולסטאר. גרין: "טוב שיש אותו בחדר ההלבשה". ד'אנטוני: "זוכר שיש בת"א את הבחורות היפות בעולם"

גיל ברק, שליח ערוץ הספורט ללוס אנג'לס  18.02.18 - 11:03

תגיות: NBAעומרי כספי

תחילת כתבה

רגע השיא מתקרב. אחרי משחק הכוכבים העולים ותחרויות ההטבעות והשלשות, הלילה (בין ראשון לשני, 03:00) חגיגת האולסטאר תגיע לשיא. סטף קרי ולברון ג'יימס יובילו את הקבוצות שלהם למשחק הכוכבים המסקרן בפורמט החדש שלו בסטייפלס סנטר. עומרי כספי לא יהיה שם, אבל אימון לאימון, הסופרסטארים של גולדן סטייט מצאו זמן לדבר על הישראלי היחיד ב-NBA.

  • הלילה החל מ-03:00 ב-5SPORT: משחק האולסטאר

שליח ערוץ הספורט ללוס אנג'לס, גיל ברק, תפס את סטף קרי, קליי תומפסון ודריימונד גרין, שדיברו על מי שהצטרף לאלופה בקיץ האחרון. "עומרי מדהים, הוא חבר טוב", סיפר קרי, "הוא תמיד מביא אנרגיות חיוביות לחדר ההלבשה, תמיד משחק חזק ומתאים לשיטה שלנו. הוא תוספת מצויינת לקבוצה, יש לנו מזל שיש לנו אותו".

החלק השני של ה"ספלאש בראדרס", קליי תומפסון, אמר: "עומרי חבר ושחקן נהדר. לא ידעתי כמה טוב הוא עד שהוא הגיע לקבוצה, החיתוכים שלו תמיד מגיעים בזמן. זה תענוג לשחק איתו, היו לו כמה משחקים עם דאבל-דאבל והוא היה מקצוען, אז הוא נהדר עבורינו". "הילד הרע" של הווריירס, דריימונד גרין, הוסיף: "עומרי מביא איתו קליעה וגיוון, הוא בחור שעובד קשה. טוב שיש אותו בחדר ההלבשה".

כידוע, הכוכבים שישתתפו באולסטאר התחלקו לשתי קבוצות לפי הבחירות של לברון וקרי בדראפט מיוחד. מכיוון שקינג ג'יימס הלך על קווין דוראנט, הרביעייה של גולדן סטייט באולסטאר תתפצל, שכן בקבוצה של קרי ישחקו גם גרין ותומפסון. מי שיאמן את השלושה - או לפחות יעמוד על הקווים - הוא מייק ד'אנטוני.

בינתיים, מאמן יוסטון דיבר על מכבי ת"א: "לקחתי שתי אליפויות אירופה (עם מילאנו) עם ניצחונות על מכבי ת"א אז אני שמח מאוד, אבל אתה יודע מה, אחד המקומות שהכי אהבתי להגיע אליהם היה תל אביב. קיימנו טורניר קיץ שם וכמה מהבחורות הכי יפות בעולם מבלות שם. את זה אני יודע".