הלהקה מתאחדת: דריק רוז חתם במינסוטה

הרכז ששוחרר מיוטה מצטרף לתיבודו, באטלר וגיבסון בוולבס

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.18 - 17:38
תחילת כתבה

גבירותיי ורבותיי, הוא חוזר: דריק רוז חתם עד סוף העונה במינסוטה, כך מדווחים הערב (חמישי) בארצות הברית, ושם קץ לשמועות, לפחות לעת עתה, על הפרישה הממשמשת ובאה של ה-MVP הצעיר בתולדות ה-NBA. בגיל 29, הרכז יקבל הזדמנות, ככל הנראה, לשחק שוב בפלייאוף, הפעם במערב.

רוז מתאחד מחדש עם חבריו לשעבר בשיקגו, המאמן טום תיבודו, ג'ימי באטלר וטאג' גיבסון. כזכור, במדי הבולס הגיע הרכז תחת תיבודו לגמר המזרח ב-2011, שם הפסידו 4:1 למיאמי של לברון ג'יימס ודוויין ווייד. בסיום אותה עונה סדירה מופלאה, בגיל 22 וחצי, רוז הוכתר ל-MVP עם ממוצעים של 25 נקודות ו-7.7 אסיסטים שהובילו את שיקגו למקום הראשון במזרח.

שנה לאחר מכן החלה התקופה הטרגית בקריירה של רוז, שקרע את הרצועה הצולבת בברכו במשחק מספר 1 של הסיבוב הראשון מול פילדלפיה והחמיץ את כל העונה הבאה. ב-2013/14 הרכז סבל מקרע במניסקוס וספג מכה פיזית נוספת.

ב-2016 חתם רוז בניקס, אך סבל מפציעה נוספת במניסקוס. בקיץ האחרון הצטרף לקליבלנד בחוזה מינימום, אך נשלח בטרייד ליוטה, במסגרת העסקה של רודני הוד וג'ורג' היל, ומיד נחתך מהג'אז. הצטרפותו לוולבס צפה בתקשורת בחודש האחרון וכעת הפכה לרשמית, כחמישה שבועות לפני פתיחת הפלייאוף.

הדפס