קייל קוזמה: אין לחץ, אנחנו נהיה בפלייאוף

לשחק עם לברון והחופים בת"א. צפו בראיון מיוחד עם הכוכב

עידו גור וגיל ברק, שליחינו לארה"ב  15.02.19 - 20:51

תגיות: NBAקייל קוזמה

תחילת כתבה

בעונתו השנייה בלבד ב-NBA, ובעיצומה של עונה מלאת סערות, הפך קייל קוזמה לאחד מעמודי התווך של הלוס אנג'לס לייקרס. הפורוורד הרב גוני קולע 19.1 נקודות למשחק, שני רק ללברון ג'יימס בקבוצה ומוסיף 5.6 ריבאונדים ו-2.3 אסיסטים, מה שזיכה אותו במקום במשחק הכוכבים העולים זו השנה השניה ברציפות. עוד לפני שהאירוע יוצא לדרך, הוא התפנה לראיון מיוחד לערוץ הספורט.

"היה כיף עד עכשיו", הוא אומר על אירועי האולסטאר, "זו השנה השניה שאני פה, בסוף שבוע האולסטאר. אני משתתף באותו משחק שהשתתפתי בשנה שעברה, המשחק של שחקני השנה השניה וגם בתחרות הכישורים. סוף השבוע רק מתחיל, אבל יהיה טוב".

למרות שהלייקרס כרגע מחוץ לתמונת הפלייאוף, קוזמה בטוח שהקבוצה שלו תמשיך לשחק גם בחודש מאי, ואולי אפילו תניף תואר: "אנחנו נגיע לפלייאוף. זה לא מלחיץ אותי. אני יודע שזה הולך לקרות. לכל קבוצה יש מהמורות בדרך. כדי לזכות באליפות, צריך להתגבר על המהמורות האלה. כל זמן שאתה משחק עם מישהו שהיה בשמונה גמרים ברציפות, יש לך הזדמנות להגיע לגמר, אז כמובן שאנחנו מאמינים בזה".

האיש שאמור להוביל אותם לגמר, לברון ג'יימס, עבר העונה ללייקרס ומנסה להוביל חבורת צעירים חסרי ניסיון אל הפלייאוף. קוזמה: "זו חוויה נהדרת עבורי. זה לימד אותי על איך אני רוצה להיתפס כמנהיג. זה הראה לי מה עבודה קשה ועקביות עושה לך ולמורשת שלך ואיך לדאוג לגוף שלך, אז זה נהדר".

רגע לפני סיום הראיון, כשהתבקש להעביר מסר לאוהדים בישראל, הפתיע קוזמה וחשף כי הוא מתכנן להגיע לארץ בקיץ: "שמעתי שממש נחמד בתל אביב. לא הייתי שם, אבל אני מתכנן לנסוע בקיץ לחופשה. שמעתי שיש שם חופים נחמדים. אני רוצה לחקור את העולם ותל אביב זה אחד המקומות שאני רוצה להיות בהם".