אבדיה: הפרס רק מראה לי שאני צריך להמשיך לעבוד

ה-MVP של מחנה "כדורסל ללא גבולות" בסוף שבוע האולסטאר סיכם: "אף פעם לא מנסה להוכיח". וגם: איך תרמו לו האימונים בשארלוט והסיבה, לדעתו, שקיבל את תואר המצטיין

עידו גור וגיל ברק, שליחינו לארה"ב  18.02.19 - 12:19

תגיות: NBAדני אבדיה

תחילת כתבה

דני אבדיה הניח אתמול (ראשון) עוד אבן דרך משמעותית בקריירה שלו, כאשר קטף את תואר השחקן המצטיין במחנה "כדורסל ללא גבולות" שנערך בסוף שבוע האולסטאר בשארלוט. הגארד הישראלי בלט לצד כישרונות בגיל שלו מכל העולם ועל הדרך קיבל עצות מאלה שהתוו את הדרך לשחקנים כמוהו כמו ניקולה יוקיץ', ניקולה ווצ'ביץ' ובוגדן בוגדנוביץ'.

"אני מאוד מתרגש", סיכם אבדיה את המחנה המוצלח מבחינתו, "אני עובד קשה בשביל זה. פרס כזה רק מראה לי שאני צריך להמשיך ולעבוד קשה. זה נחמד ויפה, אבל יש עוד הרבה דברים שאני צריך לעבור. קודם כל, אני צריך להמשיך לעבוד קשה. אני רוצה להודות לכל האנשים שתומכים בי מסביב, אם זה מכבי ת"א ואם זה וליקו פרוביץ' שעובד איתי כל בוקר ואם זה כל המאמנים של מכבי ת"א ואם זה הסוכנים שלי שליוו אותי ואם זה ההורים שלי. זה כיף גדול לקבל פרס כזה".

אבדיה סיפר כי הופתע מבחירה בו: "המאזן של הקבוצה שלי לא היה כ"כ טוב, אבל ניסיתי להרים את החבר'ה. אני יודע שהם באו ממדינות שאין בהן במה להוכיח את עצמם. שיתפתי אותם, מסרתי להם, דיברתי איתם. ניסיתי לעודד אותם כשהם היו למטה. אנשים ראו את זה וזה עזר לי לקבל את הפרס. היה כיף להכיר פה חברים ואנשים חדשים. זו מתנה, ברכה. אני שחקן שאף פעם לא מנסה להוכיח, אני תמיד אתן את המסירה הנוספת לשחקן פנוי. יש לי מה להוכיח, אבל אני מפרגן לאחרים. אני מוסר למישהו, אז שני אנשים שמחים".

אבדיה המשיך וסיפר מה תרם לו המחנה: "היו פה הרבה שחקנים שדיברו על דברים מאוד נכונים. בוגדנוביץ', יוקיץ' ו-ווצ'ביץ' באו, עזרו ודיברו. מדברים כאלה אתה רק משתפר. אני לומד כל הזמן. זה נותן לי עוד ניסיון. כמה שיותר מחנות כאלה, יותר טוב. אני מכיר אנשים וסגנונות חדשים וזה מוסיף לי למשחק".