תומפסון התנצל: "אוהב את אוהדי הווריירס"

קאזינס להט מול יוסטון והשווה את גולדן סטייט לאופרת סבון

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.19 - 10:04
תחילת כתבה

אם מישהו חשב שגולדן סטייט נמצאת בנסיגה, הלילה (בין רביעי לחמישי) הגיע הניצחון המרשים שלה על יוסטון שהחזיר לה את כוח ההרתעה. גם ללא קווין דוראנט, האלופה נראתה מצוין, ניצחה 104:106 בטקסס ועצרה את הרוקטס על רצף של תשעה ניצחונות.

קליי תומפסון הוביל את קלעי גולדן סטייט והתנצל עם ציוץ בפני אוהדיה, אחרי שביקר אותם וטען שלא נותנים מספיק אנרגיה: "אני אוהב את אוהדי גולדן סטייט. יש לנו את הקהל הטוב ביותר בספורט אנחנו שואבים מהם אנרגיה באורקל ולא התכוונתי להיות חסר כבוד".

גם דמרכוס קאזינס, שספג לא מעט ביקורת לאחרונה, לקח פיקוד עם 27 נקודות וענה למבקרים: "זה בסדר גמור. אני בעסק הזה מספיק זמן ויודע איך הדברים הללו עובדים. תמיד מחפשים לייצר סיפור ויכול להיות לי אכפת פחות, כולנו צריכים לעשות את העבודה שלנו. זה מה שקורה".

בנוסף, בוגי השווה את העונה הנוכחית של גולדן סטייט לאופרת סבון: "זה כמו הסדרה שסבתא שלי הייתה צופה בה כשהייתי צעיר - "כשהעולם מסתובב". הייתי צופה איתה ובכל פרק היה קורה משהו. ככה זה פה". דריימונד גרין הסכים והוסיף: "כל ה-NBA הוא אופרת סבון, וכנראה הטובה ביותר בעולם".

"לדמרכוס היה את המשחק השלם ביותר מאז שהוא הגיע לגולדן סטייט", החמיא תומפסון לחברו לווריירס. "כולם ראו מה הוא יכול לעשות, הוא מוסיף מימד שלם לקבוצה. המסירות שלו מצאו אותי לזריקות פנויות לחלוטין".