כלום לא הלך: צפו בהחטאה הנוראית של קרי

כוכב הווריירס פספס ליי אפ קל. סטיב קר הגן, ברשתות צחקו

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.19 - 09:53
תחילת כתבה

שתי שלשות מתשעה נסיונות, השוואת שיא החטאות בצבע בן 20 שנים לשחקן גולדן סטייט והפסד מאכזב מאוד במשחק מספר שלוש בחצי גמר המערב מתגמדים לעומת הרגע העגום של הלילה (בין שבת לראשון) מבחינת סטף קרי. עמוק בתוך ההארכה, כשהווריירס בפיגור חמש 19 שניות לסיום, הכוכב נותר לבד לגמרי מול הסל, עלה לליי אפ קליל אותו היה אמור לקלוע בלי בעיות, אבל במשחק בו שום דבר לא הולך סיפק החטאה מזעזעת. צפו בווידאו.

למעשה, קרי נקע את האמה בידו השמאלית במשחק הקודם, מה שעדיין גרם לו לכאבים והקשה עליו מאוד. למרות זאת, הוא לא ראה זאת בתור תירוץ: "אני חייב לקחת את הזריקות הללו, לצאת לשחק ולספק את היכולת הרגילה שלי, מה שלא קרה הפעם". סטיב קר הגן על הכוכב: "היה לו ערב קשה מאוד. לכל אחד, לא משנה כמה הוא טוב, יכולים להיות משחקים רעים וזה היה אחד מהם".

"זה קורה לפעמים, כולנו אנושיים", הוסיף אנדרה איגואדלה. "לכולנו קורות סיטואציות שלא קורות בדרך כלל, כך שאי אפשר להיות מודאגים מהמצב בו נמצא קרי. הוא בסדר והוא מי שהוא - בדיוק כמו שקווין דוראנט אמר: 'אני קווין דוראנט', זהו קרי. הוא ימשיך לבצע מהליך נפלאים".

בינתיים, ברשתות החברתיות ממש לא ריחמו על קרי. מיטב הציוצים לפניכם: למזלה של גולדן סטייט, היה לה את קווין דוראנט שנמצא בשיאו. קר כבר אמר בעבר שייתכן שכבר עכשיו הוא השחקן הטוב ביותר ב-NBA ועם עוד הופעה לפנתיאון, שהפעם לא הספיקה, נראה שיש לכך בסיס יציב. KD קלע 46 נקודות ולמעשה עבר בפעם השלישית בפלייאוף העונה את רף ה-45, ובכך הצטרף לרשימה מכובדת שכוללת את לברון ג'יימס, אלן אייברסון, מייקל ג'ורדן, ג'רי ווסט ואלגין ביילור, שעשו זאת שלוש פעמים בעונה אחת.