יאניס: "זה הברוק לופז שאנחנו אוהבים"

בארה"ב החמיאו לקבוצתיות של מילווקי, הרשתות לביג מן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.19 - 12:00
תחילת כתבה

אם מישהו חשב שלמילווקי יש רק את יאניס אנטטוקומפו, במהלך העונה הנוכחית הראתה שהיא הרבה יותר מזה. הבאקס עלו ל-0:1 בסדרת גמר המזרח אחרי קאמבק מרשים מול טורונטו והם עשו זאת באמצעות משחק קבוצתי מצוין והתעלות של אחד - ברוק לופז - ברגע שהכי היה צריך אותו.

29 נקודות המהוות שיא קריירה בפלייאוף בתוספת 11 ריבאונדים - זאת התרומה ה"צנועה" של לופז לניצחון של מילווקי. "אנחנו פשוט לא מפסיקים לעבוד כיחידה אחת. אנחנו ממשיכים לרדוף ולרדוף עד שבסופו של דבר מגיעים ליעד שלנו. אף אחד לא מתייאש בקבוצה שלנו, אני לא חושב שזה חלק מה-DNA שלנו בכלל", טען.

גם ליאניס היה משחק טוב עם 24 נקודות ו-14 ריבאונדים, אבל הוא, כמובן, העדיף לפרגן לכוכב הניצחון: "זה בדיוק הברוק שכולנו אוהבים ומכירים. אנחנו רק רוצים שהוא יהיה אגרסיבי, במיוחד בסדרה הזאת". הגריק פריק דיבר גם על הקאמבק של מילווקי וטען: "אנחנו צריכים גם משחקים כאלה, כי לא כל אחד מהם יהיה קל. משחק קשה כזה הופך אותנו לטובים יותר".

בינתיים, ב-ESPN החמיאו לרוח הלחימה של מילווקי: "אם משחק מספר 1 סיפר סיפור כלשהו זה שהבאקס הם, וימשיכו להיות, קבוצה שקשה מאוד לנצח בכל תנאי. הם פיצחו את הקוד ההתקפי, נהנו מההתפרצות של לופז שקלע ברבע הרביעי שלוש מחמש הניסיונות שלו מחוץ לקשת".

גם ברשתות החברתיות פירגנו ללופז: