תחזיות דראפט: זוסמן מדורג במקום ה-68

ספורטס אילוסטרייטד: קפיצה של 3 מקומות לשחקן מכבי ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.19 - 12:18
תחילת כתבה

שבועיים לפני הדראפט, יובל זוסמן משפר עמדות בתחזיות של התקשורת האמריקאית. לפי הדירוג האחרון של "ספורטס אילוסטרייטד", גארד/פורוורד מכבי ת"א נמצא במקום ה-68 ברשימת 100 הכישרונות המובילים לקראת הדראפט. מדובר בקפיצה של שלושה מקומות בהשוואה לדירוג הקודם.

"זוסמן הוא שחקן כנף ארוך וקלעי והוא אחד השחקנים שיותר מוכנים ל-NBA מבין הבינלאומיים בדראפט", נכתב על שחקן מכבי ת"א (20, 2.00), "הזריקה שלו לא הכי יפה, אבל הוא עקבי בקליעה שלו, מוסר טוב ויש לו גודל ואורך שמתאים ל-NBA. בדראפט הוא אופציה להיבחר בשלהי הסיבוב השני".

כזכור, זוסמן החליט להעמיד את עצמו לבחירה בדראפט לפני כחודשיים. במכבי ת"א לא ממש אהבו את ההחלטה הזו ויאניס ספרופולוס אפילו אמר שלדעתו הגארד/פורוורד נרשם מוקדם מדי לדראפט. בכל מקרה, על פי התחזיות בתקשורת האמריקאית זוסמן לא אמור להיבחר בסיבוב הראשון, מה שאומר שלא יהיו לו חוזה מובטח בליגה הטובה בעולם.

לפי הדירוג האחרון של ESPN, למשל, זוסמן נמצא במקום ה-54. בכל מקרה, לפני הגארד/פורוורד יש דרך ארוכה עד ל-NBA והוא צפוי לעבור את המסלול שיכלול מחנות, ליגת קיץ ואימוני ניסיון עם קבוצות. כל זה כמובן ישתנה אם זוסמן ייבחר בסיבוב הראשון ויילך בעקבות עומרי כספי, שנבחר במקום ה-23 על ידי סקרמנטו לפני עשור.