אלופי 2008 ערכו מפגש, וריי אלן לא הוזמן

שחקני הסלטיקס נפגשו לזכר הימים הטובים. הקלע בלט בהיעדרו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.19 - 09:47
תחילת כתבה

בוסטון סלטיקס היא הקבוצה המעוטרת ביותר ב-NBA, עם 17 אליפויות בהיסטוריה. אך למרות כמות התארים הגדולה, הירוקים ממסצ'וסטס לא הצליחו להשיג את הטבעת כבר מאז 2008. הלילה (בין חמישי לשישי) נפגשו חברי אותה קבוצה נהדרת, שניצחה בגמר את הלייקרס של קובי בראיינט, לארוחת ערב לזכר אותם ימים קסומים. אך למרות האחווה המחודשת, יש אחד שנעדר מן המפגש, וקוראים לו ריי אלן.

כזכור, אלן שהגיע לסלטיקס יחד עם קווין גארנט בראשית עונת 2007/2008, שיחק במדים הירוקים במשך חמש עונות, עד שעבר ב-2012 ליריבה השנואה של אותם שנים, מיאמי היט, איתה זכה באליפות באותה עונה. המעבר לא התקבל בצורה יפה אצל האוהדים ואצל חבריו של אלן לקבוצה, וגם היום, 11 שנה אחרי, נראה שההדורים עוד לא יושרו.

קנדריק פרקינס, שהעלה תמונה מהארוחה לחשבון הטוויטר שלו, לא ענה לשאלות העוקבים מדוע אלן לא השתתף, ולכן נותר רק לתהות לגבי הסיבה.  אלן אמנם מתגורר בלוס אנג'לס, ויכול להיות שזו הסיבה שלא הצטרף, אך ייתכן שיש הסבר אחר.

לפני כשנתיים ראז'ון רונדו תכנן מסיבה גדולה לקראת ציון העשור לאליפות, וכבר אז הוא ענה לשאלה, למה 'ריי ריי' לא צפוי להיות מוזמן. "שאלתי כמה מהחברים, והם אמרו לי לא להזמין אותו", אמר הרכז, שהסביר את עומק השבר: "העזיבה שלו לא הייתה בצורה טובה, היא פגעה לנו בחיבור שהיה לנו בקבוצה. היינו במלחמה איתם (עם מיאמי). לעבור לשחק עם האויב, זה דבר לא ראוי".