"יש 30 קבוצות, איך אני לא משחק באחת?"

כרמלו בראיון עצוב: "יוסטון רדפה אחריי ופתאום לא שיחקתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.19 - 18:22
תחילת כתבה

יש לו עשר הופעות אולסטאר ברזומה והוא נחשב לאחד השחקנים הבולטים ב-NBA בשנים האחרונות, אבל בגיל 35 כרמלו אנתוני נמצא בתחתית. חודש אחרי שחוזהו ביוסטון הסתיים והפך לשחקן חופשי הכוכב טרם מצא קבוצה שתקלוט אותו ובראיון מיוחד בתוכנית "First Take" הוא שחרר את אשר על ליבו.

"אני מרגיש כאילו המשחק לא רוצה שאני אחזור לשחק בנקודת הזמן הזאת", טען כרמלו בעצבות. "אני מתאמן בחדר הכושר בכל יום ויודע שאני עדיין יכול לשחק. זה פוגע ברגשותיי שאני לא חלק מאף סגל בהתחשב בכשרון שלי. אני יודע מה אני יכול להביא למשחק. יש 30 קבוצות ב-NBA ואני לא יכול להיות אחד מ-15 שחקנים? זה גרם לי לחשוב הרבה".

"הרבה זמן רציתי להגיד משהו, הרגשתי שאני צריך לעמוד על שלי, אבל רציתי לקחת קודם צעד אחורה מהמשחק. זאת לא הייתה ההחלטה שלי, אבל הייתי חייב לעשות זאת כדי לנתח את המצב בו אני נמצא בחיים ובקריירה. אני לא מבין את הסיטואציה שקרתה לי ומדוע, אבל אני מבין את הצד העסקי שבה".

"במשך שלוש שנים דיברתי עם יוסטון שניסתה לשכנע אותי להגיע אליה. אמרו לי שאני החתיכה שחסרה להם בפאזל, אז הגעתי לשם. הרגשתי טוב, לא הפסדתי אימון והייתי מקצוען", שחזר את העונה הנוראית שעברה עליו. "פתאום שיחקתי רק בעשרה משחקים. התכוננתי למשחק מול סן אנטוניו, דריל מורי (הג'נרל מנג'ר של יוסטון) נכנס לחדר שלי. ניסיתי לשאול אותו מה אני יכול לעשות כדי להשתפר ולעזור לקבוצה, אבל הוא אמר לי שלא צריכים אותי ושאני לא אקח חלק במשחק".