בשל הניתוח: קאזינס לא הגיע לתחנת המשטרה

למרות צו המעצר, הוא לא התייצב באלבמה כי נאסר עליו לטוס

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.08.19 - 07:28
תחילת כתבה

למעלה מ-24 שעות חלפו מאז הוצא צו מעצר כנגד שחקן לוס אנג'לס לייקרס, דמרכוס קאזינס, אך למרות רצונו להתייצב בתחנת המשטרה במוביל, אלבמה, לשתף פעולה עם רשויות החוק המקומיות ולנסות לפתור את התסבוכת הגדולה אליה נקלע לאחר שאיים על חייה של זוגתו לשעבר ואם בנו, כל זה עדיין לא קרה והלילה (בין שישי לשבת), רשת TMZ חשפה את הסיבה לכך.

רשת הרכילויות, שהייתה גם זו שעמדה מאחורי פרסום ההקלטה בה נשמע קאזינס אומר לכריסטי ווסט שהוא "ידאג לתקוע כדור בראש המזוין שלה" לאחר שהיא ממשיכה לסרב לאפשר לבנם המשותף להגיע לחתונה של הסנטר עם אשתו הטרייה (החתונה נערכה בסוף השבוע שעבר), טוענת כי קאזינס טרם הגיע לאלבמה בשל איסור של רופאיו לטוס לאחר הניתוח שעבר לטיפול בקרע ב-ACL.

השחקן, שידע שלל פציעות קשות בשנה וחצי האחרונות, קרע את הרצועה הצולבת לפני כשלושה שבועות במהלך אימון בלאס וגאס וביום רביעי האחרון עבר את הניתוח, שישבית אותו ככל הנראה מכל העונה הקרובה. הניתוח לא התקיים באלבמה והרופאים ממליצים אחרי ניתוח מסוג זה לא לטוס במשך ימים ולעיתים אף שבועות, בשל החשש לקרישת דם.

קאזינס מואשם בתקיפה מדרגה שלישית, שהעונש המקסימלי עליה הוא שנה בכלא. הוא מעוניין לשוחח עם אנשי המשטרה באלבמה ולפתור את הנושא על מנת להימנע ממאסר או אפילו מעצר, אך כאמור, לא יכול לעשות זאת כרגע ולא ברור מתי יקבל אישור לטוס.