דוראנט: "הניקס לא היו אופציה רצינית עבורי"

אקשן בניו יורק. דייויס: "חשבנו שאנחנו מביאים גם את קוואי"

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  09.10.19 - 19:00
תחילת כתבה

קווין דוראנט הוא אחד שאף פעם לא חושש להביע את עמדתו ולקראת העונה הקרובה, בה הוא כלל לא ישחק בשל הפציעה הקשה בגיד האכילס, הוא כבר החל לחמם את הגזרה בתפוח הגדול.

KD, שהצטרף הקיץ לברוקלין, הצליח לעצבן את אוהדי היריבה העירונית ניו יורק ניקס כאשר אמר בריאיון: "הרבה אוהדים צעירים לא זוכרים בכלל ימים בהם הניקס היו קבוצה טובה. אני ראיתי את הניקס משחקים בגמר ה-NBA, אבל ילדים שגדלו אחריי לא. אז כל המותג הזה של הניקס הוא כבר לא מגניב, בניגוד למשל לגולדן סטייט ווריירס או אפילו הלייקרס או הנטס עכשיו. אתם מבינים מה אני אומר? מה שמגניב עכשיו זה לא הניקס. חשבתי על האפשרות להצטרף לשם, אבל רק כמחשבה, אבל לא באמת לקחתי אותם כאופציה רצינית בשוק החופשי. לא בחנתי את האפשרות הזו לעומק".

הריאיון הזה הוביל מספר אוהדים לקלל את דוראנט ברשתות החברתיות ו-KD לא נותר חייב, והציע להם לפגוש אותו פנים אל פנים, כאשר הניקס והנטס ישחקו ביניהן.

* ב-ESPN פורסמה אתמול כתבה גדולה על הטרייד שהביא את אנתוני דייויס ללייקרס והחלק המעניין ביותר בה עוסק דווקא בכמעט הצטרפות של קוואי לאונרד. "אני לא ממש מכיר את קוואי", אמר AD. "אף אחד לא ממש מכיר את קוואי, אבל היו לנו הרבה תקוות. בהחלט חשבתי שזו אפשרות, שנשיג אותו. היה רגע שהרגשנו שאנחנו ממש, ממש קרובים. כבר דיברנו על מה שנוכל לעשות איתו בקבוצה, אבל ברגע שהוא בחר בקליפרס, שינינו את הגישה. אמרתי לעצמי, היי, עדיין יש לנו את לברון ואנתוני דייויס. בואו נעשה את זה".

* הבלגן הגדול בין ה-NBA לסין נמשך ואחרי התגובה של אדם סילבר, שממש לא עזרה להרגיע את הסינים אלא להיפך, אירוע של הלייקרס שאמור היה להתקיים היום בשנגחאי בוטל ברגע האחרון. גם אירוע עבור האוהדים בוטל ובליגה הבהירו שזו לא הייתה החלטה שלהם.

מי ששיבח את סילבר על הדברים שלו היה מאמן סן אנטוניו, גרג פופוביץ': "זה לא היה מצב פשוט עבורו. הוא אומר את זה בידיעה שזה מצב כלכלי עדין מאוד, אבל הוא החליט לתמוך בעקרונות שלו, אלה שכל כך חשובים לו, אלה שהיו חשובים לרוב האנשים פה עד לפני שלוש שנים", הוסיף עקיצה לעבר דונלד טראמפ. "אני נרגש מהדרך שאדם פעל בה. הוא מנהיג נהדר".