טייטום: "מרגיש טוב, סל הניצחון הראשון שלי"

פורוורד בוסטון גבר על הניקס, מוריס פרגן: "יככב בליגה הרבה שנים"

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  02.11.19 - 08:08
תחילת כתבה

המפגש בין בוסטון לניו יורק אמנם מסתמן כמו קרב קצוות במזרח, אך הלילה (בין שישי לשבת) הוא סיפק דרמה גדולה. מרכוס מוריס, שחזר לפגוש את האקסית, צלף 29 נקודות, כולל שלשת שוויון 4.7 שניות לסיום, אך הסלטיקס הלכו לג'ייסון טייטום והוא קבר את סל הניצחון על הראש של אר ג'יי בארט וקבע 102:104 ומאזן 1:4 לבוסטון, הטוב ביותר שלה זה תשע שנים.

"היו לנו כמה אפשרויות שדיברנו עליהן בפסק הזמן, קיבלתי את הכדור וזה היה סל גדול", אמר בסיום טייטום. "אני תמיד מרגיש שהזריקה שלי עומדת להיכנס. זה מרגיש טוב, סל הניצחון הראשון שלי. כולם תרמו לזה וזה הכי נחמד. רציתי שמוריס ישמור עליי, אבל הוא בדיוק החליף למישהו אחר. ידעתי שאני יכול לקלוע את הזריקה הזו. אני אוהב את הקשיחות שלנו, אנחנו לומדים ומשתפרים. זה עוד מוקדם בעונה, אבל כולם תורמים. יש לנו רוקיז, אותי, חבר'ה חדשים, קמבה וגורדון הייוורד משחקים מעולה ויש עוד חבר'ה שעדיין לא כשירים. אני לא רוצה להתלהב יותר מדי מסל הניצחון, כי השחקנים שאני מעריץ בליגה הזו עושים דברים כאלה כל הזמן".

טייטום אמר שמוריס הוא כמו אח גדול עבורו ומוריס פירגן: "אמרתי לו שכשאחזור לכאן, זה מה שנעשה. שנלך ראש בראש. אני שמח להיות חלק מהקריירה שלו, כי הוא הולך להיות כוכב גדול בליגה הזו, להרבה שנים. תמיד אמרתי לו שרק שני שחקנים בליגה הזו יכולים לעצור אותו. אני, ואח שלי. אני שמח עבור הסלטיקס. האנרגיות שלהם טובות ונראה שהם נהנים".

גורדון הייוורד, שממשיך להיראות טוב, היה מרוצה: "זה היה סל גדול. כל הקבוצה מאמינה בו, ידענו שהוא מסוגל לקלוע. שלטנו במשחק ונתנו להם להגיע לכמה זריקות קלות בסוף והם השוו, זו לא הדרך בה רצינו להגיע לסיום, אבל ניצחנו. יש לנו הרבה חבר'ה מוכשרים ותמיד השחקן הבא מוכן אם מישהו לא כשיר. אני גאה בקבוצה, כי נלחמנו כדי לנצח את המשחק הזה. הרמנו את האנרגיות שלנו ברבע השלישי. אנחנו צריכים לשחק ככה גם במחצית הראשונה, כי אנחנו ניזונים מההגנה שלנו".

קמבה ווקר, שצלף 33 נקודות ומנהיג את הירוקים, אמר בסיום: "אני שמח שהכדור האחרון הלך לג'ייסון. אני חושב שהקבוצה שלנו מתחברת ממש טוב".