מוכה ומושפל: מצבו הקשה של דלונטה ווסט

לא קל לצפייה: שחקן ה-NBA לשעבר הוכה בסרטון שהופץ ברשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.20 - 11:16

תגיות: NBA

תחילת כתבה

דלונטה ווסט, שחקן ה-NBA לשעבר שבילה בליגה הטובה בעולם מ-2004 עד 2012, הופיע בשני סרטוני וידאו מטרידים מאוד שהופצו ברשת. באחד מהם ווסט שוכב על כביש מהיר ברחובות וושינגטון די.סי. כשהוא מוכה ע"י אדם זר, כאשר בסרטון השני הוא אזוק ומתושאל ע"י שוטרים על האירוע שעבר.

השחקן לשעבר טען שאוים באקדח, לפני המכות שספג ולאחר מכן אמר: "אני לא שם ***". בעקבות האירועים, אוהדי NBA רבים ביקשו משחקני הליגה שיעזרו לווסט בהקדם האפשרי. ווסט (36), יליד וושינגטון, נבחר במקום ה-24 בדראפט 2004 ע"י בוסטון. לאחר מכן שיחק עבור סיאטל, קליבלנד ודאלאס, לפני שעזב את הליגה בסוף עונת 2011/12. הוא קלע בממוצע 9.6 נקודות וחילק 3.6 אסיסטים ב-432 משחקים בליגה.

במהלך השנים האחרונות, סדרת אירועים גרמה לאנשים לתהות לגבי מצבו של ווסט. ב-2016 הוא הסתובב ברחובות יוסטון כשהוא יחף, כאשר לאחר מכן היה מעורב בתקריות מחוץ למועדון חשפנות ומשחק כדורסל בעיר.

בהמשך השנה ווסט הופיע גם במרילנד ונוצר הרושם כי הפך לחסר בית, אך השחקן לשעבר הכחיש זאת. בעבר, אחיו של השחקן הודה כי דלונטה סובל מהפרעה דו קוטבית: "הוא לא משוגע, הוא לא עושה סמים. אני לא בטוח מה עובר בראשו אבל אני יכול להגיד שהוא בטוח. משפחתי מנסה לעזור לו למצוא את העזרה המקצועית הכי טובה שניתן".