הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרגש: בראיינט מועמד להיכל התהילה ב-NBA

הרשימה הסופית פורסמה, גם דאנקן וגארנט בפנים. כל המחוות

גבריאל היידו וגיל ברק, שליחינו לשיקגו  15.02.20 - 08:15

בווידאו: ההצהרה שקווין גארנט נבחר למועמד סופי

באופן לא מאד מפתיע, אך עדיין מרגש ביותר, קובי בראיינט נכלל הלילה (בין שישי לשבת) ברשימה הסופית של המועמדים להיכל התהילה של ה-NBA לשנת 2020. אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה של הכדורסל, שנהרג בהתרסקות המסוק לפני פחות מחודש עם בתו ג'יאנה, זכה לכבוד אדיר ולשלל מחוות מדהימות במהלך הלילה הראשון של האולסטאר בשיקגו.

יחד עם בראיינט, גם קווין גארנט וטים דאנקן קיבלו את ההודעה על הכללתם ברשימה הסופית. ג'רי קולאנג'לו, ראש הוועדה לבחירת מועמדים, הסביר: "זה בגלל החשיבות העצומה, אפילו לפני מותו של קובי, שהוא הביא לכדורסל לצד קווין וטים. אף פעם לא היה לנו מחזור כל כך חזק בצמרת של הענף, וכמובן שעם האובדן, זה הגדיל את הפוקוס".

קולאנג'לו נשאל אם מותו של בראיינט יכניס אותו להיכל התהילה ללא הצבעה: "ממש לא, יש לנו תהליך ואנחנו תמיד עומדים בו".

כמו כן, שליחינו לשיקגו צילמו את הבחירה בקווין גארנט, שמאד התרגש מעצם המעמד אפילו שמדובר רק במועמדות. כוכב בוסטון ומינסוטה לשעבר נשאל מה קווין הילד היה חושב על הבחירה הזאת: "כנראה שזה ממש מגניב. היכל התהילה זה לא משהו שאתה חולם עליו, הוא פשוט קורה. זה אחד מהרגעים היותר מרגשים בחיים שלי. תודה".

במהלך הלילה, כולל במשחקים שפתחו את אירועי האולסטאר, שחקנים וגורמים אחרים רבים הציגו מחוות מרגשות לכיוונו של קובי בראיינט ומשפחתו: