"הייתי רוצה את הרגעים עם קובי בחזרה"

צפו בהווארד מדבר על בראיינט ולברון לפני תחרות ההטבעות

גיל ברק וגבריאל היידו, שליחי ערוץ הספורט לשיקגו  15.02.20 - 19:24
תחילת כתבה

12 שנים עברו מאז דווייט הווארד הציג את עצמו לעולם בתור סופרמן וכעת, בגיל 34 הוא שוב באותו המעמד. הסנטר העוצמתי יעלה הלילה (בין שבת לראשון) על הפרקט בשיקגו כדי לזכות בתחרות ההטבעות בפעם השנייה בקריירה ומגיע לאתגר במוטיבציית שיא.

"אני מחכה לתחרות. תהיה אווירה שאי אפשר לוותר עליה, והסיפור הטראגי עם קובי בראיינט העיר אותי אפילו יותר, צריך להנות מכל רגע", הודה הווארד והמשיך להתייחס על כוכב העבר שנספה בסוף החודש שעבר: "הוא היה אמור להיות קשור, אני מאוד מעריך אותו והלוואי שהייתה לי הזדמנות להגיד לו את זה".

מערכת היחסים בין הווארד לקובי הייתה די סבוכה, אבל הסנטר כבר שכח מזמן. "אני מעריך את הזמן שהיה לנו יחד ואת הידע שהוא ניסה לתת לי. בגיל צעיר קשה לך להקשיב למה שאומרים לך והייתי רוצה את הרגעים האלה בחזרה", הכריז וסיים במסר: "אם יש לכם עניינים, תשחררו".

ובינתיים, הווארד נהנה מהחיים בקדנציה השנייה בלייקרס ויכול להשיג איתה אליפות ראשונה בקריירה. "הראש, הרגליים, הכל במקום - תמיד רציתי רק לקחת אליפות", הכריז הסנטר. "כשאתה צעיר יותר לפעמים אתה משחק בשביל דברים אחרים עכשיו אתה לא יודע מתי זה ייגמר. עכשיו זו ההזדמנות הכי טובה לקחת אליפות".

"תפקיד משני? אני מוכן אפילו לנקות את השירותים, הכל, לא מפריע לי", הודה הווארד ושיתף בחוויות משיתוף הפעולה עם לברון ג'יימס. "אני נהנה לשחק איתו. הכרנו עוד מהתיכון ועכשיו יש לנו הזדמנות לזכות יחד. יש לשנינו את אותו סוג אישיות".