"מנצחים, קל": שאק קרא תיגר על ג'ורדן

הלייקרס או הבולס? הסנטר נתן תשובה מוחצת בסוגיה הבוערת. הגיבו בטוקבקים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.20 - 18:30
תחילת כתבה

שאקיל אוניל מעולם לא היה אחד ששומר את אשר על ליבו, אבל הפעם הוא לקח את זה צעד אחד קדימה. ימים ספורים לפני עלייתה של סדרת הדוקו על מייקל ג'ורדן ושיקגו בולס, שאק נשאל האם לוס אנג'לס לייקרס שלו ושל קובי, זו שזכתה בשלוש אליפויות רצופות, הייתה מנצחת את שיקגו בולס הגדולה של ג'ורדן. והתשובה? ניחשתם נכון: "כן, בקלות".

האמירה הזו הגיעה בשיחת אחד-על-אחד אופיינית לתקופה עם אריאל חלוואני, כתב ESPN. שאק נזכר שכשהגיע לליגה הוא נורא פחד מג'ורדן, אך כשנשאל בדיעבד אם היו מנצחים - לא היו לו ספקות. "כן, בקלות", הוא השיב. "הייתי הורג את לוק לונגלי וביל קרטרייט. ואז, זה היה רק אני וזריקות העונשין שלי".

"עכשיו, אם מדובר בלייקרס בשיא גדולתה ובבולס בשיא גדולתה, השאלה היא עם מי פיל ג'קסון? איתנו או איתם?", המשיך הסנטר האגדי והתייחס לסוגיית המאמן. "אם הוא היה עם הבולס, סביר להניח שהוא היה מנסה לעשות 'האק אה שאק', אבל עדיין הייתי קולע 28-29 נקודות. המפתח היה בזריקות העונשין, אצלי זה 50/50 כמו שאתם יודעים. אם הייתי ביום טוב היינו מצחים, אם הייתי ביום רע היינו מפסידים".

שאק לא הסתפק בכך ומיד אחר כך העלה לאינסטגרם שלו תמונה עם שתי חמישיות: האחת של הלייקרס, שכוללת את מג'יק ג'ונסון, קובי בראיינט, לברון ג'יימס, אנתוני דיוויס והוא עצמו. השנייה של הבולס, שכוללת את דרק רוז, מייקל ג'ורדן, סקוטי פיפן, ארטיס גילמור ודניס רודמן. שאק כמובן שאל את עוקביו מי היה מנצח, אבל אנחנו מעבירים את השאלה אליכם: כוכבי הלייקרס בכל הזמנים או כוכבי הבולס בכל הזמנים?