הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין תאריך מסומן": בלאגן ב-NBA סביב הלוטרי

התגובות שאחרי הדחייה ואילו קבוצות עדיין בונות על אבדיה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.20 - 07:19

ב-19 לחודש מאי תוכננה להתקיים הגרלת הלוטרי של ה-NBA בשיקגו, אולם אמש (שישי) הודיעו ראשי הליגה כי בשלב זה הם נאלצים לדחות לתאריך לא ידוע. גורמים רבים בארה"ב מעריכים כי הדבר יוביל לדחייה של הדראפט עצמו, שאמור להיערך ב-25 ביוני. בליגה הטובה בעולם ממשיכים לנסות להגיב למשבר נגיף הקורונה, וייתכן שהחלטה לגבי ההמשך (ואולי גם לגבי העונה הבאה ככלל) תתקבל בשבועות הקרובים.

"אין שום תאריכים מסומנים", אמר אתמול המנכ"ל של סן אנטוניו ספרס, אר סי ביופורד. "יש מטרות שעלינו לקחת אחריות עליהן ויש עדיין הרבה שאלות. קיבלנו ממש לאחרונה את הרשימה הראשונית של המועמדים, וזה לפחות נותן לנו תמונה קטנה על איך הדראפט ייראה. אבל אין לנו שום בהירות בנוגע לאירועים המקדימים לדראפט בשיקגו".

על פי דיווחים ראשוניים בעניין, ישנם גורמים, חלקם אף מקבוצות מסוימות, שמפעילים לחץ לנסות לדחות את הדראפט לאזור חודש אוגוסט. אולם, המקורות הבכירים והאמינים (דוגמת אדריאן ווג'נרובסקי, כתב ה-NBA הידוע) טרם הביאו בנושא פרסום שראוי לציון.

ומה לגבי דני אבדיה? היהלום של מכבי תל אביב ממתין זמן רב בסבלנות בזמן שהוא לא יכול להמשיך לשחק כדורסל, ומקווה שהדחייה לא תשפיע יותר מדי על היום בו יתחיל לשחק בארה"ב. בינתיים בכלי התקשורת ממשיכים להעריך לאיזו קבוצה הוא יגיע, ושתי האופציות העיקריות שעולות הן קליבלנד וניו יורק, כאשר גם בוושינגטון מסמנים אותו.