הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לברון ג'יימס: "אם היה משחק פוטבול,הוא היה הטוב בכל הזמנים"

דוק ריברס בטוח: "ג'יימס יכול היה להצטיין בענף אחר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.20 - 15:34
תחילת כתבה

על אף סוף השבוע מייקל ג'ורדן וההד סביב "הריקוד האחרון", עדיין לברון ג'יימס בעיניי רבים נחשב לשחקן הגדול בכל הזמנים. בעוד ג'ורדן שכזכור פרש מהמשחק והחל לשחק בייסבול, היום (שישי) נאמר על קינג ג'יימס: "אם הוא היה משחק פוטבול, גם שם הוא היה השחקן הטוב בכל הזמנים".

את המשפט המעניין הזה אמר דוק ריברס במסגרת ראיון עם בנו אוסטין. "אני לא יודע אם אי פעם היה אתלט כמו לברון ג'יימס ב-NBA", אמר המאמן של לוס אנג'לס קליפרס, שהוסיף לטענה של אוסטין ריברס על כך שלברון ג'יימס יכול להצטיין בכל ספורט שירצה: "אני באמת מאמין שגם אם הוא היה משחק פוטבול, הוא היה הטוב בכל הזמנים".

התאוריה של ריברס לא הגיע יש מאין. לפני היותו כוכב ענק בכדורסל, ג'יימס נחשב גם למנייה חמה בענף הפוטבול. בצעירותו רבים תהו באיזה כיוון יבחר ג'יימס, לאור היכולת המצוינת שלו גם על המגרש הזה.

כך או כך, להבדיל מג'ורדן, מעבר לענף אחר לא נראה כמו אופציה שלברון ג'יימס אפילו שוקל לעשות. לכן לעולם לא נדע אם אכן היה מצליח גם כשחקן פוטבול, אך כמו מעבר היפוטתי שכזה, גם לעולם לא באמת נדע אם הוא יותר טוב ממייקל ג'ורדן. בינתיים נצטרך להשאר עם המחשבה כמה הוא טוב בכדורסל.