הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כשאסיים עם המלשינון, רק אנחנו נישאר פה"

ריברס התבדח, הווארד נתפס וגובר גינה. הקו שמשגע את הבועה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.07.20 - 16:58
תחילת כתבה

מאז הגעת שחקני ה-NBA ל"בועה" שבמתחם דיסני-וורלד באורלנדו, הרשת לא מפסיקה לגעוש. ממשחקי גולף תכופים, דרך אתגרי דיג שאי אפשר להתעלם מהם ועד ההשתטות היומית של לוקה דונצ'יץ' - הכל יוצא החוצה, כמעט ובלי יוצא מן הכלל, אבל יש "אטרקציה" אחת שגונבת את ההצגה, לפחות בינתיים: ה"מלשינון" של ה"בועה".

תחילה, נסביר: כחלק משמירת ההנחיות של ליגה הטובה בעולם, התקבלה החלטה לפתוח קו חם אליו שחקנים או אנשי צוות שמרגישים בסכנה יכולים להתקשר ולדווח. השיחה, כמובן, היא בעילום שם - ואם תהיתם, כבר ביום בו נחשף ה"מלשינון" התקבלו דיווחים על שחקנים שקיבלו אזהרות על אי חבישת מסכה או עבירה כזו או אחרת.

תוך מספר ימים, תתפלאו, אותו "מלשינון" הפך לאטרקציה המרכזית של ה"בועה". "הלשנתי על לברון אתמול, הלשנתי על פופוביץ' היום ואמשיך לנסות להפיל את כל הח'ברה האלה", התבדח דוק ריברס. "כשאני אסיים עם המלשינון הזה, אנחנו נהיה הקבוצה האחרונה שתישאר בבועה".

ריברס, אגב, הוא לא היחיד שהפך את המלשינון למושא ללעג. ג'ה מוראנט קרא שלא להשתמש בקו החם וטען שהוא עצמו "לא שמע, לא ראה ולא ידווח" - בעוד רודי גובר, אותו אחד שהפיץ את הקורונה ב-NBA והוביל לסגירת הליגה בזמנו, הוסיף: "לא יודע אם מישהו ישתמש בזה, זה קצת קטנוני, אבל באותה נשימה - צריך לדאוג שהשחקנים שומרים על החוקים". אירוני משהו, לא?

אמש, אחרי שלל הבדיחות, הגיע ה"קורבן" הראשון - דווייט הווארד. הסנטר של הלייקרס חשף בלייב באינסטגרם שהוא היה אחד מכמה שחקנים שקיבלו אזהרה מצוות ה"מלשינון". "מישהו הלשין עלי", הווארד אמר - ולא כל כך הסתיר את העובדה שלא חבש מסיכה. הסנטר, אגב, לא לבד: גם ראשון הולמס, שעזב את המתחם כדי להביא משלוח של אוכל, ג'ימי באטלר, שכידרר כדור בחדרו וגרר שיחה מהאבטחה, וכריס פול, שאיכשהו הפך לפנים של ה"מלשינון" - קיבלו אזהרות.