דלונטה ווסט: שחקן העבר תועד מקבץ נדבות

שוב צולם במצב רעוע. דוק ריברס ניסה לעזור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.20 - 15:05

תגיות: דלונטה ווסט

תחילת כתבה

מדאיג: בארה"ב ממשיכים לעקוב אחרי ההתדרדרות הקשה של דלונטה ווסט, שחקן ה-NBA לשעבר שבילה בליגה הטובה בעולם מ-2004 עד 2012. אחרי שבינואר האחרון ווסט תועד כשהוא שוכב על כביש ברחובות וושינגטון די סי כשהוא מוכה ע"י אדם זר, בעוד בסרטון השני הוא אזוק ומתושאל על ידי שוטרים, כעת הגיע תיעוד חדש כשהוא מצולם רזה במיוחד ומקבץ נדבות ברחובות.

התמונה הזו הפכה ויראלית, והעלתה שוב את התהייה איך ייתכן שאחרי השנים שלו בליגה, אף אחד לא עוזר לו? אולם היום נחשף שבחודשים האחרונים מאמנו לשעבר של ווסט ומאמן הקליפרס כיום, דוק ריברס ניסה יחד עם חברו לקולג' של ווסט ושחקן ה-NBA לשעבר, ג'מאר נלסון, ניסו בחודשים האחרונים לעזור לו. על פי אותו דיווח, השניים ניסו להציע לו עזרה, אך ווסט נעלם להם מספר פעמים וכעת הם לא מצליחים ליצור עימו קשר.

ווסט (37), יליד וושינגטון, נבחר במקום ה-24 בדראפט 2004 ע"י בוסטון. לאחר מכן שיחק עבור סיאטל, קליבלנד ודאלאס, לפני שעזב את הליגה בסוף עונת 2011/12. הוא קלע בממוצע 9.6 נקודות וחילק 3.6 אסיסטים ב-432 משחקים בליגה.

במהלך השנים האחרונות, סדרת אירועים גרמה לאנשים לתהות לגבי מצבו של ווסט. ב-2016 הוא הסתובב ברחובות יוסטון כשהוא יחף, כאשר לאחר מכן היה מעורב בתקריות מחוץ למועדון חשפנות ומשחק כדורסל בעיר.

בהמשך השנה ווסט הופיע גם במרילנד ונוצר הרושם כי הפך לחסר בית, אך השחקן לשעבר הכחיש זאת. בעבר, אחיו של השחקן הודה כי דלונטה סובל מהפרעה דו קוטבית: "הוא לא משוגע, הוא לא עושה סמים. אני לא בטוח מה עובר בראשו אבל אני יכול להגיד שהוא בטוח. משפחתי מנסה לעזור לו למצוא את העזרה המקצועית הכי טובה שניתן".

לכתבה על מצבו של דלונטה ווסט