נשאר בממלכה: לברון ג'יימס חתם על חוזה חדש בלייקרס

אחרי האליפות, הכוכב הענק רעב לעוד. "המלך" ירוויח 85 מ' דולר בשנתיים ויישאר ב-LA עד 2023 לפחות, השנה בה בנו צפוי להצטרף ל-NBA. המטרה הבאה של האלופה: אנתוני דייויס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.20 - 19:55

תגיות: NBAלברון ג'יימס

תחילת כתבה

המלך נשאר בלוס אנג'לס. על פי הכתב הבכיר של "האתלטיק" שאמס צ'ראנייה, לברון ג'יימס האריך את חוזהו בלייקרס עד 2023. הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה חתם על חוזה חדש לשנתיים נוספות, במהלך ירוויח 85 מיליון דולר. ההחלטה הזאת של קינג ג'יימס מגיעה כחודשיים לאחר האליפות הרביעית בקריירה שלו, וכשלושה שבועות לפני עונתו ה-18 (!) ב-NBA.

בהנחה שהחוק ישתנה ושחקני התיכונים בארה"ב יוכלו להצטרף ישירות ל-NBA (כמו לברון), ברוני ג'יימס, הבן של, צפוי להיבחר בדראפט 2023, השנה בה הכוכב הגדול יהפוך לשחקן חופשי בגיל 39. עד שזה יקרה, ללברון יש מטרה אחת: להמשיך לאסוף אליפויות. כידוע, הוא רחוק אליפות אחת מקובי בראיינט ושתיים מה"נמסיס" שלו - מייקל ג'ורדן.

כדי שזה יקרה, ולברון ימשיך לחגוג כמו בחודשים האחרונים, הוא יצטרך את אנתוני דייויס. כזכור, "הגבה" עדיין שחקן חופשי, ובלייקרס כעת ממתינים להחלטה שלו. על פי כל הקולות בארה"ב, הכוכב בן ה-27 צפוי להאריך גם הוא חוזה בלוס אנג'לס. בסוף החודש, אחרי שיפגוש את הקליפרס במשחק הראשון לעונה ואת לוקה דונצ'יץ' בחג המולד, לברון יחגוג יומולדת 36. כתב הקבוצה ביל אורם, טען: "יש סיכוי טוב שהוא ישחק אחרי גיל 40".