ביל: "התהילה לא תימשך לתמיד, רוצה לנצח"

כוכב וושינגטון דיבר בפתיחות על עתידו. מי מתעניינות בו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.21 - 17:32
תחילת כתבה

בפתיחת העונה, כשוושינגטון הפסידה משחק אחרי משחק אחרי משחק, עתידו של בראדלי ביל היה על הפרק באופן קבוע. מאז הזמן חלף, הספינה השוקעת של הוויזארדס התייצבה מעט ואיכשהו, היא גם חיברה רצף מרשים של חמישה ניצחונות - אבל בארה"ב מבינים שכך או אחרת, היחסים בין הקבוצה מהבירה לכוכב הבלתי מעורער שלה כנראה יישארו שבירים.

אמש (רביעי), ביל התארח בפודקאסט "מועדון ארוחת הבוקר" של "FortyEightMinutes" ודיבר בפתיחות על הרצון להישאר בוושינגטון. "אני רוצה להישאר, אבל בסופו של דבר אני רוצה לנצח", הוא אמר. "צריך לעשות הרבה כדי לגרום לי להיות לא מאושר".

"נכון, כולם רוצים לנצח - אבל לקחת אליפות זה קשה", המשיך ביל. "הקלישאה אומרת ש'הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר', אבל יש הזדמנויות. אתה אף פעם לא יכול לדעת. כמובן שהקריירה שלי לא תימשך לנצח, אני מבין שהתהילה תסתיים מתישהו, אז אני שומר את הכל בטווח הראייה".

ביל, שהפך עם עזיבתו של ג'ון וול לפנים של הוויזארדס, מבין את המשמעות והאחריות הכרוכה בכך. "זה משחק תפקיד משמעותי", הוא סיפר. "במאת האחוזים, זו הסיבה המרכזית לכך שאני נשאר בקבוצה. כאדם שחור בליגה עם 450 שחקנים, יש לי הזדמנות להשתייך לארגון שיש לי בו קצת שליטה, קצת אמירה, אני ה'פרנצ'ייז פלייר'".

כוכב וושינגטון הוסיף וסיכם: "זה אומר הרבה עבורי כי הרבה בעלים לא נותנים אמון מהסוג הזה לשחקנים או למערכות יחסים. זה מחמיא לי, אני לא לוקח את זה כמובן מאליו, אבל אני חייב תמיד להיות על המשמר כי בסופו של יום זה עסק".

כמובן שוושינגטון ביקשה מיוצרי הפודקאסט שלא לדבר עם ביל על שיחות כאלה ואחרות עם קבוצות פוטנציאליות, אבל הם דאגו לדווח מי המתעניינות. "ביל אומר את הדברים הנכונים כמובן", הם סיפרו, "אבל בינתיים ניו אורלינס, דאלאס, מיאמי ושתי הקבוצות מלוס אנג'לס חושקות בו".