הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מי אם לא אתה?": אגדות העבר הצדיעו לווסטברוק

לאחר שבירת שיא הטריפל דאבל של כל הזמנים, הברכות החלו לזרום לגארד וושינגטון: מאדם סילבר ועד לברון ג'יימס. "ראס" עצמו: "אסיר תודה לאוסקר, שסלל את הדרך לפניי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.21 - 10:41
תחילת כתבהראסל ווסטברוק נכנס להיסטוריה: הלילה (בין שני לשלישי) גארד וושינגטון וויזארדס רשם את הטריפל דאבל ה-182 בקריירה שלו, מה שהפך אותו לשיאן כל הזמנים בקטגוריה, לאחר שעקף את אוסקר רוברטסון. כראוי, ההישג עורר גלים של ברכות - מכוכבי הליגה בעבר ומהשחקנים בהווה, והרבה מאוד כבוד על ההישג. ווסטברוק היה קרוב לצאת הגיבור המושלם, כשבסיום המשחק מול אטלנטה הוקס הוא קיבל הזדמנות לנצח את המשחק, 2.3 שניות לסיום, אבל החטיא - ואטלנטה ניצחה 124:125. וושינגטון אמנם נעצרה במאבקה על הפלייאוף, אבל זה לא מנע מהברכות לזרום.

"זו ברכה", אמר ווסטברוק הנרגש לאחר המשחק. "אתה עובד כל כך קשה ומקריב כל כך כדי להיות חלק מהמשחק, רק להיות מוזכר לצד אנשים כמו מג'יק ורוברטסון וג'ייסון קיד, זה משהו שלא חלמתי עליו. גאה ברגעים כאלה. אני לא אוהב לטפוח לעצמי על השכם, אבל הלילה זה מה שאעשה, אני אסיר תודה על כל מי שהיה לפניי ואפשר לי לעשות את מה שאתה עושה. מודה למשפחה, לשחקנים ולמאמנים שעבדו איתי בעבר".

"אני ממש שמח בשבילך", אמר אוסקר רוברטסון (השיאן לשעבר), "המשפחה שלך מאוד גאה בך. אני מצדיע על כל הישגיך בכדורסל. הקומישינר אדם סילבר הוסיף: "זה ממחיש את מוסר העבודה הבלתי נלאה, והתשוקה הרבה שאתה מביא למשחק כל ערב". "מישהו היה צריך לעשות את זה, ומי אם לא אתה?", אמר בפשטות לברון ג'יימס, והרשימה נמשכה ונמשכה.