הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: אוהד פילי זרק פופקורן לעבר ווסטברוק

לברון זעם בשם השחקנים: "אנחנו רוצים לראות מי האיש הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.21 - 06:32
תחילת כתבה

פלייאוף ה-NBA תמיד ידע להוציא את מיטב האמוציות והעצבים מהשחקנים והאוהדים, אבל לצערנו יש אירועים שחוצים את הגבול. אחד כזה נרשם הלילה (בין רביעי לחמישי) בניצחון של פילדלפיה על וושינגטון, כשפופקורן הושלך לעברו של ראסל ווסטברוק בעוד שהאחרון ירד לחדר ההלבשה אחרי שנפצע.

ווסטברוק נפצע בקרסול ימין בתחילת הרבע הרביעי ומאז לא חזר לפרקט. כשהיה בדרכו לקבל טיפול על ידי הצוות הרפואי של הוויזארדס, אירע האירוע המכוער שהרתיח את הסופרסטאר. ווסטברוק רצה לחזור ממנהרת השחקנים כדי להתעמת עם אותו אוהד (שהורחק מהמשחק), אבל המאבטחים מנעו ממנו להתקרב.

"אנחנו השחקנים רוצים לראות מי זרק על ראסל את הפופקורן כשהוא ירד מהפרקט בשל פציעה", כתב לברון ג'יימס. "ישנן מצלמות אבטחה בכל האולמות כך שאין תירוץ. כי אם המצב היה הפוך...". במסיבת העיתונאים ווסטברוק הגיב בעצמו לאירוע: "(אם הייתי האוהד) לא הייתי זורק על הראש שלי פופקורן ברחוב, כי אתם יודעים מה יקרה... באולמות האלה, חייבים להתחיל להגן על השחקנים. בואו נראה מה ה-NBA יעשו".

"החרא הזה יוצא מכלל שליטה, במיוחד במקרים איתי", המשיך ווסטברוק. "אוהדים עושים מה שהם רוצים, לעזאזל. אני בעד שאוהדים ייהנו מהמשחק, אבל יש אירועים שחוצים את הגבול. האוהדים מרגישים שאי אפשר לגעת בהם, הם שוכחים שזאת העבודה שלי שאני אוהב. לזרוק עליי אוכל? זה בולשיט".  

מטעם אולמה הביתי של פילדלפיה, הוולס פרגו סנטר, הוציאו הודעה רשמית שגינתה את ההתנהגות של אוהד הקבוצה: "זה היה חסר 'קלאס'. זאת התנהגות לא מקובלת ואנחנו לא נאפשר אותה אצלנו. אנחנו גאים בכך שיש לנו את האוהדים עם הכי הרבה תשוקה במדינה ואת יתרון הביתיות הכי גדול, אבל להתנהגות הזו אין מקום באולם שלנו".