הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שווה לעקוב": ים מדר מסקרן את ארה"ב

הקליעה הרכה מול הגודל. יצליח להרשים את סטיבנס ויודוקה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.21 - 19:38
תחילת כתבה

עם קצת מזל והרבה יכולת, ייתכן שהחל מהעונה הבאה לישראל יהיו שוב שני נציגים ב-NBA. ים מדר המריא לבוסטון במטרה להתאמן לקראת הקיץ ובשאיפה להרשים את בראד סטיבנס ואימה יודוקה כדי להרוויח מקום בסגל הסלטיקס.

בינתיים, נראה שבארצות הברית מאוד מסתקרנים ממה שמדר יוכל להביא איתו לבוסטון. "לסלטיקס אין בחירות סיבוב ראשון בדראפט הנוכחי ויכול להיות שיהיו דלים בעמדת הרכז כשלמרכוס סמארט ופייטון פריצ'ארד יש חוזים מובטחים", נכתב ב-"boston.com". "מדר לא מתאים באופן מושלם משום שלא שיחק בסגנון של ה-NBA עדיין ובראד סטיבנס הדגיש את הצורך בשחקנים שיכולים להשפיע מיידית לצד ג'יילן בראון וג'ייסון טייטום, אבל יהיה למדר מקום בסגל אם יוכיח שהוא יכול להיות חלק מה-NBA".

בכתבה קצרה ב-"nbc" ציינו את הישגיו של הגארד, בין היתר העובדה שהפך לשחקן הצעיר ביותר לזכות בתואר השחקן המשתפר של ליגת העל. "הוא יצטרך להוסיף כמה פאונדים במשקל ויהיה מאוד מעניין לראות כיצד יתמודד מול שחקני NBA", נכתב. "בכל מקרה, מדובר בקלעי דינמי עם קליעה רכה בג'אמפ וייתכן שיהיה שווה לעקוב אחריו בלאס וגאס".

בנוסף, נכתב ב-"nbc" כי הקיץ הקרוב יהיה חשוב לא רק עבור מדר אלא מבחינת מספר שחקנים שייצטרכו להראות את הערך שלהם בפני המאמן החדש יודוקה. מדובר בגראנט וויליאמס, רומאו לנגפורד, פריצ'ארד וארון נסמית', הבחירות האחרונות של הסלטיקס בדרפאט, שעשויים גם לשמש כקלפי מיקוח בטריידים.