הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בין פול לווסטברוק: הלייקרס מחפשים רכז

השניים הוזכרו כמועמדים להצטרף. שרודר וקוזמה לוושינגטון?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.21 - 20:59
תחילת כתבה

זה לא לקח יותר מדי זמן, אבל רגע אחרי הפינאלה של עונת ה-NBA - בארה"ב החליפו תקליט ועברו לדבר על ההתחמשות של הקבוצות לקראת העונה הבאה. כרגיל, הראשונה לפעול, כך על פי הדיווחים, היא לוס אנג'לס לייקרס.

באתר "The Undefeated" דווח הערב (רביעי) שהקבוצה של לברון ג'יימס מחפשת לחזק את הסגל עם פוינט גארד ותיק, וכבר סימנה שני שמות: כריס פול ולא אחר מאשר ראסל ווסטברוק. לשני, כידוע, יש חוזה בוושינגטון וויזארדס לעונה הבאה ולזו שלאחר מכן, בעוד לראשון יש אופציה להישאר בחוזה של 44.2 מיליון דולר לעונה הבאה - אך הוא גם יכול לבקש טרייד.

פול, שסירב להתייחס לעתידו בראיונות של אחרי המשחק מול מילווקי, יכול לקבל החלטה עד ה-1 באוגוסט. הסאנס, ככל הנראה, יהיו מוכנים לשדרג את שכרו על מנת לשמור עליו, בטח אחרי העונה הנהדרת שהסתיימה מרחק נגיעה מטבעת. סביר שפול ידרוש מפיניקס לחתום על הארכה ולעבור בטרייד, שכן הלייקרס יכולים להציע 9.5 מיליון דולר בלבד. 

גם כדי להנחית את ווסטברוק, שכאמור מחזיק בחוזה בוושינגטון, הלייקרס יצטרכו לבצע טרייד. על פי הדיווח, דניס שרודר, קייל קוזמה וטיילן הורטון-טאקר הוזכרו כמועמדים לעבור בטרייד שכזה.