הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חברת אנרג'יקס - שותפה חדשה של הוויזארדס

אחת החברות המובילות בתחום האנרגיה המתחדשת, תהפוך לשותפה רשמית של וושינגטון וויזארדס: "כחברה ישראלית, זה כבוד גדול עוד יותר עבורינו להצטרף לקהל האוהדים הישראלי ההולך וגדל של הקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 16:00

תגיות: NBA

תחילת כתבה

'מוניומנטל ספוטס ואנטרטיינמנט' (MSE) הודיעה היום (שני), שחברת אנרג'יקס - אנרגיות מתחדשות בע"מ, חברה מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת, תהפוך לשותפה רשמית של וושינגטון וויזארדס.

אחרי שנוסדה ב- 2009, אנרג'יקס צמחה במהירות והפכה לאחת החברות הציבוריות המובילות לייצור אנרגיה ירוקה בתחומי הפוטו-וולטאי, רוח ואגירת אנרגיה. המקצועיות והתעוזה של אנרג'יקס, היציבות הכלכלית וניסיון רחב בתעשיה מאפשרים לה לבנות פרויקטים מורכבים שיוצרים ערך לטווח ארוך בשביל הקהילה, התושבים והסביבה.

"שיתוף פעולה עם חברה כמו אנרג'יקס מהווה הזדמנות ייחודית בשביל 'מוניומנטל ספורטס ואנטרטיינמנט' והוויזארדס," אמר ג'ים ואן סטון, נשיא הפעילות העסקית והמנהל המסחרי. "מותג שגדל בתחום הבר-קיימא ואנרגיה מתחדשת עם מרכז פעילות בצפון וירג'יניה זה משהו שאוהדי הוויזארדס יכולים להעריך, ואנחנו לא יכולים להיות נרגשים יותר מהעובדה שאנרג'יקס הם חלק מהמשפחה שלנו."

עד היום, 'אנרג'יקס ארה"ב' יצרה ומפעילה מתקנים סולאריים בטכנולוגיה פוטו-וולטאית (PV) בהספק של יותר מ- 170 מגה-וואט ברחבי וירג'יניה עם צבר פרויקטים רחב נוסף בסך של יותר מ- 6 ג'יגה-וואט. כיום אנרג'יקס הנה אחת החברות הגדולות והמובילות בתחום ייצור החשמל משדות פוטו-וולטאיים בוירג'יניה.

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם וושינגטון וויזארדס ולהצטרף לקבוצה נפלאה וקהל האוהדים שלה," אמר אסא (אסי) לוינגר, מנכ"ל אנרג'יקס – אנרגיות מתחדשות בע"מ. "ערכי הבסיס של אנרג'יקס הם עבודה קבוצתית ומצויינות. לכן, הבחירה להצטרף למשפחת הכדורסל של הוויזארדס היתה החלטה קלה, כי הם מייצגים את הערכים האלו בכל יום. כחברה ישראלית, זה כבוד גדול עוד יותר עבורינו להצטרף לקהל האוהדים הישראלי ההולך וגדל של הוויזארדס ולתמוך בקבוצה".