הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היו קללות בחדר ההלבשה": ווס אנסלד ג'וניור עצבני

מאמן וושינגטון זעם בהפסקה ובסיום. יבצע רענון בחמישייה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 10:38
תחילת כתבה

ווס אנסלד ג'וניור הגיע לוושינגטון לתפקיד המאמן הראשי בפעם הראשונה בקריירה שלו, ומהר מאוד הוא הצטייר כמושיע של הקבוצה מבירת ארצות הברית. דני אבדיה והוויזארדס החזיקו במאזן 3:10, פסגת המזרח הייתה בידיהם ולא נותר זכר לאדמה החרוכה שהותיר סקוט ברוקס. אלא שהלילה (בין רביעי לחמישי) הכדורסל הקשה לצפייה מהעונה שעברה חזר עם תבוסה 127:102 אצל ניו אורלינס (שהגיעה למשחק עם מאזן 16:3), ועם ארבעה הפסדים בחמישה משחקים - המאמן בן ה-46 הרגיש שזה הזמן הנכון להעיר את שחקניו בדרך קצת אחרת.

"היום הייתה הפעם הראשונה שווס ממש קילל בחדר ההלבשה, גם בהפסקה וגם בסיום", סיפר כוכב הקבוצה בראדלי ביל. "היינו צריכים את זה. לא עלינו למשחק עם מספיק אש בעיניים, אנחנו צריכים להמשיך לבקר אחד את השני. כולנו מבצעים את אותן טעויות, נצטרך להשתפר".

"החמישייה צריכה להיראות יותר טוב", המשיך ביל. "אנחנו לא פותחים חצאים כמו שצריך. בנוסף, האיבודים פוגעים בנו מאוד" (הוויזארדס איבדו 17+ איבודים בארבעה משחקים רצופים לראשונה מאז 2010). אנסלד ג'וניור התייחס גם כן לחמישייה המובילה שלו: "החמישייה שלנו מתקשה, אנחנו הולכים בכיוון ההפוך".

העונה בכלל ובחמשת המשחקים האחרונים בפרט ניתן היה לראות איך החמישייה של וושינגטון מסתבכת, והספסל בראשותו של מונטרז הארל מחזיר אותה לעניינים (לא פעם ולא פעם שחקני החמישייה היו עם מדד פלוס מינוס שלילי ושחקני הספסל עם מדד פלוס מינוס חיובי), מה שמוביל לשאלה - האם אנסלד ג'וניור צריך לבצע שינוי בחמישייה? עם חזרתם המתקרבת של רוי האצ'ימורה ותומאס בראיינט אנחנו צפויים לראות רענון שאולי יציל את העונה של הוויזארדס, אך ייתכן שהדבר הנכון מבחינתו יהיה לעשות שינוי עוד קודם לכן.

"הוויזארדס צריכים לשרוף את קלטת הווידאו מהמשחק נגד הפליקנס", נכתב ב'NBC וושינגטון'. "הם התפרקו מול אחת הקבוצות הגרועות בליגה שחסרה את השחקן הכי טוב שלה זאיון וויליאמסון. החדשות הטובות הן שזה רק הפסד אחד ועדיין נותרו שלושה משחקים במסע משחקי החוץ". המשחק הבא ייערך בין שישי לשבת נגד אוקלהומה סיטי.