הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"העניש את אבדיה": סיכום המפגש נגד דונצ'יץ'

בתקשורת המקומית בוושינגטון התמקדו בדו קרב האירופאים: "לוקה כל הזמן נעזר בחסימות, ייתכן שהוא רצה להימנע מדני". בשידור של הוויזארדס ביקרו את ההגנה של הישראלי: "קל מדי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.21 - 08:02

בווידאו למעלה: כל המהלכים של דני אבדיה

לא מעט אנשים בישראל ובוושינגטון חיכו לראות את מפגש האירופאים בין דני אבדיה ללוקה דונצ'יץ', והבוקר (ראשון) הם קיבלו אותו בפעם השנייה אי פעם. בניצחון המרשים 114:120 של וושינגטון אצל דאלאס, אבדיה (7 נקודות ב-19 דקות) הוצב בהגנה מול דונצ'יץ', אבל לא הפריע לסופרסטאר הסלובני להפגיז 33 נקודות ב-52% מהשדה לצד 10 אסיסטים. לאחר ההתמודדות, ב-NBC וושינגטון התמקדו במצ'אפ של השניים.

"אחד המצ'אפים המסקרנים ביותר לקראת המשחק נגד דאלאס היה דונצ'יץ' נגד אבדיה, שהחל לבנות לעצמו שם של שומר בכיר", נכתב. "הם בערך באותו גודל ושניהם שיחקו ביורוליג. במסיבת העיתונאים לפני המשחק ווס אנסלד ג'וניור אמר שדני ישמור בין היתר על לוקה, וזה באמת קרה. ברגע שקייל קוזמה ירד לספסל, אבדיה היה זה שהוצב נגד דונצ'יץ' בהגנה".

"לצערם של כל מי שחיכה לראות את המצ'אפ, נראה שבכל פעם שאבדיה היה מול דונצ'יץ', הסלובני קיבל חסימה ששחררה אותו. פעם אחר פעם אבדיה נחסם ושמר על שחקן אחר לאחר החילוף ההגנתי. כשאבדיה ניסה להישאר מול דונצ'יץ', הוא נענש. בחצי הראשון אבדיה הלך מתחת לחסימה ודונצ'יץ' העניש אותו עם שלשה".

"דאלאס מאוד אוהבת להריץ פיקנ'רול כשדונצ'יץ' עם הכדור והיא עשתה את זה המון היום, אולי מתוך כבוד להגנה. דונצ'יץ' כל הזמן חיפש את המיסמאצ'ים, ייתכן שהוא רצה להימנע מהשמירה של אבדיה". במהלך השידור פרשן הוויזארדס דרו גודן העביר ביקורת על ההגנה של הישראלי מול הכוכב, שנראה מוטרד מפציעה כלשהי: "קל מדי לדונצ'יץ' מול אבדיה. כשאתה שומר על מישהו פצוע, אתה צריך להיצמד עליו ולהכריח אותו לשים את הכדור על הרצפה ולחדור לטבעת. אבדיה נתן לו יותר מדי מרחב לפעולה". השניים ייפגשו שוב לקראת סוף העונה הסדירה - ב-1 באפריל.

בווידאו למטה - כל המהלכים של לוקה דונצ'יץ' מהלילה