הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ככה נראית מוליכה? השפל ההיסטורי של שיקגו

הבולס שוב התפרקו בביתם וספגו בוז. וגם: חומרת הפציעה של לאבין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.01.22 - 10:59

תגיות: NBAשיקגו בולס

אחרי שהשתלטה על המקום הראשון במזרח, שיקגו עמדה בפני שני מבחנים קשים במיוחד לעיני הקהל הביתי שלה מול שתי הפייבוריטיות לזכייה על פי סוכנויות ההימורים: ברוקלין וגולדן סטייט. אוהדי הבולס פנטזו על שני ניצחונות שהיו גורמים להם לחלום בגדול, אך במקום זאת, הם ראו את הקבוצה שלהם קורסת פעמיים בצורה די מבישה בהפרש של 48 שעות בלבד.

אחרי שהובסו 138:112 ע"י הנטס במשחק בו כבר פיגרו ב-38 הפרש בעקבות ריצת 42:8, השוורים התפרקו מול הווריירס שהעניקו מנוחה לקליי תומפסון. בתום החצי הראשון לוח התוצאות הראה 47:78 לגולדן סטייט, והקהל האדום פצח בקריאות בוז אל עבר שחקניו. המשחק החד צדדי הזה נגמר ב-96:138 מוחץ, שגרם לקבוצה מאילינוי להיכנס לצד הלא נכון של ספרי ההיסטוריה.

שיקגו, שהפסידה את שני משחקיה האחרונים בהפרש כולל של 68 נקודות, הפכה למוליכה הראשונה שמפסידה שני משחקים רצופים בהפרש ממוצע של 30+ מאז שב-NBA החליטו לחלק באופן רשמי את הליגה למזרח ומערב לפני למעלה מ-50 שנה.

"אין תירוצים, אנחנו מתקשים בחלק ההגנתי", אמר בסיום מאמן הקבוצה בילי דונובן, שלא הסכים "להאשים" את ההפסד בסגל החסר. "היו לנו מספיק שחקנים בסגל כדי להציג כדורסל טוב יותר ממה שהצגנו. אני חושב שסגירה לריבאונד, שמירה על הכדור, ירידה להגנה ותקשורת הם דברים שלא קשורים לפציעות ולשחקנים שנעדרים".

מי שהצטרף לרשימת הפצועים של הבולס הוא כוכב הקבוצה זאק לאבין. הגארד נפגע בברכו (בה קרע את הצולבת בשנת 2017) כעבור שלוש דקות בתוך המשחק נגד הווריירס, וזמן קצר אחר כך הקבוצה הודיעה כי הוא לא יחזור להתמודדות. בהמשך הלילה הכתב הבכיר של ESPN אדריאן ווז'נרובסקי דיווח כי ככל הנראה לא מדובר בפציעה רצינית, אך הכוכב בכל מקרה יעבור MRI היום. על כל פנים, דונובן אישר כי לאבין יחמיץ את שני המשחקים הבאים של שיקגו לפחות.