הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"האצ'ימורה או אבדיה יתאימו ליוסטון"

פרשן האתלטיק, ג'ון הולינג'ר, דן בטרייד אפשרי בין הוויזארדס לרוקטס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.22 - 14:51

תגיות: דני אבדיה

מעמדו של דני אבדיה ממשיך להעסיק את התקשורת האמריקאית, והפעם הגיע תורו של הפרשן הבכיר של האתלטיק, ג'ון הולינג'ר, שהתייחס לשינויים הצפויים בסגל של יוסטון, אחת מהקבוצות החלשות ב-NBA העונה.

"המטרה העיקרית של הרוקטס זה צירוף פורוורד", הולינג'ר ניתח, "אני מעריך שהטלפון הראשון שלהם בנוגע לטרייד צריך להיות וושינגטון. שלוש הבחירות האחרונות של הוויזארדס בדראפט - דני אבדיה, קורי קיספרט ורוי האצ'ימורה, יכולים להיות מאוד רלוונטיים ליוסטון".

"אני חושב שהאצ'ימורה שהחמיץ את רוב המשחקים העונה הוא השחקן שהכי זמין מבין השלושה", הולינג'ר ניתח, "הוא צעיר ויש לו יכולת קליעה טובה. אני חושב שיוסטון יכולה ללצרף אותו אולי דרך טרייד שישלח את אריק גורדון לוויזארדס או את דיג'יי אוגוסטין ודיוויד נוואבה".

במקביל לפרשנות על יוסטון, לפחות מבחינת אתרי החדשות, השחקן היחיד בו וושינגטון מתעניינת הוא ג'רמי גרנט מדטרויט. על פי הדיווח של בליצ'ר ריפורט - כמה מאנשי הליגה רובים בוושינגטון כאופציה המועדפת על גרנט, הרבה בגלל העובדה שהוא מגיע מאיזור DC, אביו הארווי שיחק בקבוצה בשתי קדנציות שונות ומאמנה ווס אנסלד ג'וניור אימן אותו בדנבר. אלא שעוד הוסיפו בבליצ'ר שקשה לדמיין את העסקה הזו מתבצעת ללא - שימו לב - דני אבדיה או רוי האצ'ימורה, כשגם שמו של מונרטז הארל נחשב לזמין למסחר.