הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תמך בפלסטין וניתק קשר: יחסי קיירי וכספי

שחקן העבר חשף את האירוע שהוביל לדעיכה בין השניים: "הפסיק לעקוב אחריי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.03.22 - 13:13
(GETTY)
(GETTY)

במהלך קריירת ה-NBA הארוכה שלו, עומרי כספי התחבר עם שלל כוכבים, אחד מהם הוא קיירי אירווינג איתו שיתף פעולה בקליבלנד בין 2011 ל-2013. כעת מתברר שדעותיו וציוציו השנויים במחלוקת הובילו לדעיכת מערכת היחסים בין השניים, זאת בעקבות התבטאויותיו במבצע שומר חומות במאי 2021.

"היינו חברים מאוד טובים. עד היום אנחנו בקשר, אבל קצת התנתקנו בגלל כל מה שקרה עם הציוצים שלו", סיפר כספי. "עקבנו אחד אחרי השני באינסטגרם והוא כתב 'Free Sheikh Jarrah', אז כתבתי לו שיש פה טעות. הוא ענה לי: 'אחי, איך אני יכול לעזור?', אז השבתי שילמד את הנושא משני הצדדים".

"קיירי התאסלם עם השנים וכנראה שקיבל ידיעות כאלה ואחרות, אז אמרתי לו שאני פה ושידבר איתי כי אנחנו חברים ושהוא אח שלי. מאז הוא הפסיק לעקוב אחריי. אני לא יודע אם הוא עדיין אוהב אותו, אבל הוא בחור מקסים", חתם כספי.

בשנה שעברה גארד הנטס סיפר בפתיחות על ההתחברות שלו לאיסלם והתהליך שעבר כאדם. "אני חלק מהקהילה המוסלמית", שיתף. "השבח לאללה. לאחרונה היו הרבה רעשים מבחוץ והרבה אנשים שהתעסקו בעניינים של אחרים. אני מחויב לאסלאם ולכל הגזעים, התרבויות והדתות השונות. אני מכבד את כולם, אבל מחויב לאללה ולתפילה".

במסגרת אותה התקרבות לאיסלם, אירווינג הפך לפעיל בכל הנושא למאבק של העם הפלסטיני עם מספר סטורים באינסטגרם: "סולידריות לעזה. חזקו את לוחמי החופש הפלסטינים. צבא ישראל יורה בפלסטינים במסגד אל אקצה".

לחצו כאן לעמוד "ספורט באיכות גבוהה" של פיני בראל