הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימונס: "הארדן תמורת ביל-הטרייד המושלם"

הפרשן המפורסם הציע בפודקאסט: "מתאים לוושינגטון לשלם יותר מידי לשחקן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.22 - 21:41
(GETTY)
(GETTY)

עונת ה-NBA נמצאת ברגעי השיא שלה, כאשר אנו מתקרבים בצעדי ענק לעבר הגמרים האזוריים כשנותרו שתי סדרות בלבד עם משחקי 7 גדולים בחצאי הגמר האזוריים. לאחר שהעונה תגיע לסיומה, יערך הדראפט בסיום חודש יוני ובהמשך הקבוצות יוכלו להתחיל לדבר עם שחקנים חופשיים, להחתים שחקנים על חוזים ולבצע טריידים.

עד שיגיע המועד שבו הדברים יהפכו לרשמיים, הרבה שיחות מתנהלות מאחורי הקלעים וכמובן המון שמועות רצות בנוגע לשחקנים הגדולים ביותר בשוק. שניים כאלו הם ג'יימס הארדן, לו אופציית שחקן לעונה הבאה, שעליה הוא יכול לוותר ולקבל חוזה חדש בגובה של עד כ-270 מיליון דולר לכל התקופה, ובראדלי ביל, חברו של דני אבדיה לקבוצה, שגם יכול לממש אופציה לעונה הבאה, או לוותר ולחתום על חוזה חדש בסכומים דומים לזה של המזוקן.

בפודקאסט המפורסם של ביל סימונס דיברו על האופציה של סיין אנד טרייד, כלומר להחתים את ג'יימס הארדן, שלדעתם לא ישאר בפילדלפיה, על חוזה חדש, ולאחר מכן להעביר אותו לקבוצה אחרת. סימונס עצמו שאל: "מה יותר טוב מטרייד שלו לוושינגטון, הארדן על ביל? זה מושלם בשבילו והוא מתאים לוושינגטון, תחשבו על כל האנשים שהם שילמו להם יותר מידי במהלך השנים", צחק, "הארדן של יוסטון יחזור".