הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לברון: "דונצ'יץ' השחקן האהוב עליי בליגה"

כוכב הלייקרס פתח שרשור שאלות ותשובות בטוויטר, וגם: מה בריידי שאל אותו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.22 - 09:12

תגיות: NBAלברון ג'יימס

בעבר הלא כל כך רחוק אנשי ספורט ומפורסמים בכלל היו אנשים שקרובים לעין הציבור, אבל רחוקים מכל אינטראקציה אפשרית. המפורסמים היו אלה שנותרו על המסך וכך גם הכירו אותם. בימינו, כשהרשתות החברתיות בשיא הפופולריות שלהן, הקשר עם מפורסמים וספורטאים נהיה קרוב יותר. הלילה (בין שני לשלישי) לברון ג'יימס אף קירב את עצמו יותר לציבור, כשפתח שרשור "שאלות ותשובות" בטוויטר.

כך למשל נשאל לברון על ידי כתב מקומי מקליבלנד, על מה היה הרגע הקשה בקריירה שלו ואיך הוא התגבר עליו: "להפסיד לדאלאס בגמר ה-NBA אחרי ששיחקנו גרוע. לחצתי על כפתור האתחול, חזרתי לבסיס ועבדתי על הדברים שהייתי צריך לשפר. שעות על גבי שעות באוף סיזן, חזרתי מפוקס!". מישהו אחר שאל את לברון מה הרגע האהוב עליו בלייקרס, על כך ענה: "כשאנתוני דיוויס קלע סל ניצחון נגד דנבר בפלייאוף!".

שאלה נוספת שהגיעה אל ה"מלך" הייתה לגבי השחקן האהוב עליו מתחת לגיל 25. לא מעט שחקנים טובים וצעירים נמצאים בליגה, אבל לברון היה החלטי. באותיות גדולות וברורות, לברון כתב: "לוקה! הוא השחקן האהוב עליי!". גם על היחסים עם בנו, ברוני ג'וניור, נשאל הכוכב, בין היתר אם כבר ניצח אותו באחד על אחד, על כך ענה לברון: "האמת שבפעם האחרונה ששיחקנו ניפצתי את הקרש עם דאנק ולא יכולנו לסיים את המשחק!".

לבסוף, קיבל לברון הצעה מפתה מאוד מקולגה מענף אחר. טום בריידי הוא אומנם אחד משחקני הפוטבול הגדולים ביותר בהיסטוריה, אבל זה לא הפריע לו להצטרף לשאלות והתשובות של "קינג ג'יימס", עם הצעה מעניינת. בריידי כתב: "אתה, אני, 5 סיבובים, דו קרב פנדלים בהוקי קרח. מי מנצח?". על כך ענה לו לברון: "אני, אבל בקושי. כנראה אצטרך להניף את המקל מהברכיים".