הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קיירי החליט: "מממש את האופציה בברוקלין"

למרות הדיווחים על אפשרות שיצטרף ללייקרס, הכוכב יישאר בנטס לעונה נוספת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.22 - 01:54
(Getty)
(Getty)

תגיות: NBA

משחק או לא משחק, קיירי ארווינג הוא תמיד אחד השמות הכי מעניינים ב-NBA, ודומה שהוא ימשיך להיות כזה גם בעונה הבאה. הרכז המוכשר אך גם הבעייתי להפליא של ברוקלין נטס, קיבל את ההחלטה על עתידו בעונה הבאה כשהודיע כי יממש את אופציית השחקן שלו בברוקלין בשווי 37 מיליון דולר.

"אנשים רגילים מאפשרים לעולם להמשיך להסתובב, אבל אלו שמעזים להיות שונים הם אלו שמובילים אותנו אל המחר. החלטתי שאממש את האופציה שלי, נתראה בסתיו", אמר ארווינג.

ההודעה הזאת הגיעה כסוג של הפתעה עבור רבים, כשעל פי כל הדיווחים מארצות הברית, ארווינג היה מעוניין להתאחד עם לברון ג'יימס בלייקרס, ואולי לעזור לקינג ג'יימס לזכות בעוד אליפות אחת בקריירה שלו, בדיוק כפי שעשו בקליבלנד.

 

כמו כן, היתה גם אפשרות של עסקת "החתם והעבר", אך מדובר בעסקה שאף קבוצה בליגה לא מעוניינת לבצע תמורת קיירי, פרט ללייקרס, שלה אין שום "חבילה" שתעניין את הנטס בטרייד. אופציה נוספת שעמדה במפני ארווינג, שלא יקבל מברוקלין חוזה חדש וארוך טווח, היתה להפוך לשחקן חופשי ולהצטרף ללייקרס שיכולים להציע לו רק את חריגת השכר של כ-6 מיליון דולר לעונה.

אם זה לא הספיק, ארווינג עצמו צולם באירוע בו השתתף כאשר הוא נשאל האם הוא רוצה להישאר שחקן ברוקלין, וביקש "להעביר את השאלה". לבסוף, החליט להישאר בנטס לצידו של חברו קווין דוראנט.