בלאט: "אני לא בטוח שיש זמן טוב לפגוש את ריאל מדריד"

אחרי 15 ניצחונות ברצף ו-67:88 קליל על פרטיזן, מאמן מכבי ת"א לא יוצא מגדרו: "באנו מוכנים. הם לא קבוצה חלשה". היעד? "רוצים לעלות מהמקום הכי טוב". טיוס: "גם בליגה צריך להראות עליונות"

רועי גלדסטון  23.01.14 - 22:59
תחילת כתבה

ניצחון 15 ברציפות בכל המסגרות, מאזן נקי מהפסדים בשלב הטופ 16 של היורוליג, דריסת פרטיזן בלגרד ומקום ראשון בטבלת הבית. כל הסימנים מעידים שמכבי תל אביב מוכנה לריאל מדריד, במחזור הבא יצטרכו הצהובים להדגים את זה נכון.

"זה ניצחון של מכבי ת"א, לא צריך לצאת מהכלים", הרגיע דייויד בלאט בסיום ה-67:88 על פרטיזן. "באנו מוכנים למשחק הזה, כמשחקים בליגה ביום ראשון אז היה לנו את הזמן הדרוש כדי להתכונן לשחק בבית".

"באנו מוכנים ותפסנו קבוצה אחרי ניצחון שלה על צסק"א, שניצחה היום את ריאל", הזכיר המאמן. "הם לא קבוצה חלשה והם לא באו לפה בשביל להפסיד. הם התחילו עם הרכב לא שגרתי ומוזר אפילו".

"היינו סבלניים וידענו מתי להביא את הלחץ על כל המגרש", הדגיש בלאט. "זה הביא לנו הרבה נקודות היום וזה היה חלק ניכר מתכנית המשחק, שלנו שעבדה מצוין".

"אני לא בטוח שיש זמן טוב לפגוש את ריאל. לפני כן יש לנו 2 משחקים, שזה מעט זמן להתכונן", הבהיר בלאט. "אנחנו רוצים להעפיל מהמקום הכי טוב שאפשר, רוצים להשיג את המטרה הזאת, עם ריאל או בלעדיה".

"היו לנו המון אנרגיות, הם עשו 8 נקודות ברבע אחד", הזכיר אלכס טיוס, שסיים עם 16 נקודות ב-100 אחוזים מהשדה. "כל השחקנים כאן נותנים הכל על הפרקט וזה חשוב".

"עשינו צעד ראשון חשוב, יש עוד עונה ארוכה וגם בליגה נצטרך להראות עליונות עד הסוף", המשיך טיוס. "אנחנו מפוקסים, אין לנו עוד הרבה זמן לשמוח, כי מחכים לנו שני משחקים בשבת וביום שני ואנחנו רוצים לנצח".