לנגפורד: "אנחנו לא יציבים בסדרה. אין לנו תירוץ להפסד"

אקס מכבי ת"א וגארד מילאנו התאכזב מההפסד בנוקיה: "אני מכיר את האולם הזה, היה רועש מאוד, אבל אנחנו חושבים רק על המשחק הבא"

רועי גלדסטון  22.04.14 - 11:05
תחילת כתבה

בארמאני מילאנו מאוכזבים מאוד מההפסד אמש (שלישי) 75:63 למכבי ת"א במשחק השלישי בהצלבה. האיטלקים יודעים שהפסד נוסף יעיף אותם מהיורוליג העונה וכי ביום רביעי הקרוב, הם צריכים להקיא דם על הפרקט כדי להחזיר את המשחק החמישי לארץ המגף.

"לכולם יש נקודת מבט אחרת על המשחק", אמר קית' לנגפורד, אקס הצהובים, "מבחינה התקפית לא קלענו מספיק נקודות, בהגנה היה לנו קשה. היינו צריכים לתקשר יותר במשחק, היה קשה כי היה רועש מאוד. אני לא מופתע, הייתי כבר במשחקים בנוקיה בעבר, אז אני חושב שזה היה צפוי. ידענו שמכבי תבוא אגרסיבית. אנחנו צריכים להגיב מהר ולהתאושש מהר".

"החטאנו יותר מדי זריקות, גם אני" המשיך לנגפורד, "היה לי קשה למצוא את הדרך לשים את הכדור בתוך הסל. אנחנו יכולים לדבר על אסטרטגיה, הגנה והתקפה, אבל בסוף היום אנחנו פשוט צריכים לקלוע. כולם יכולים לכתוב מה שהם רוצים ולהגיד מה הם חושבים שיהיה אבל צריכים לחזור למגרש, לחזור לעמדות ולעשות את העבודה. אני חושב שזה אתגר עכשיו כשאנחנו עומדים עם הגב לקיר. אני הייתי חלק מהקבוצה שהיתה במצב הזה והפסדנו, אנחנו נהיה מוכנים. הסדרה הזו לא יציבה, אין תירוצים להפסד. אנחנו חושבים רק על רביעי".