פדרמן: "לא רואה את בלאט הולך למקום אחר"

גם בעלי מכבי בעננים. מזרחי: "אחרי ההצלבה הבנתי שאנחנו בכיוון נכון. תארו מה כאן היה בלי האוהדים". דני פדרמן: "מקווה שפניני גם החתים את בלו"

רועי גלדסטון, שליח ערוץ הספורט למילאנו  18.05.14 - 23:40
תחילת כתבה

וואו, וואו ושוב וואו. דייויד בלאט הצליח להרים את אחת הקבוצות המושמצות בהיסטוריה של מכבי תל אביב, להגיע עד לגמר היורוליג ולזכות באליפות אירופה עם 86:98 מדהים על ריאל מדריד הגדולה אחרי הארכה. כ-9,000 אוהדים מישראל הציפו את מילאנו, ובפעם השישית בהיסטוריה אירופה צהובה.

"זו העונה הכי מדהימה בתולדות המועדון הזה", סיכם דייויד פדרמן, מבעלי מכבי ת"א. "קבוצה שרק נבחרה השנה ולא התחברה במשך חצי שנה לקחה את הפיינל פור. ניצחנו כאן קבוצות מצוינות. להביס את ריאל בגמר, זה לא משקר - יש כאן קבוצה. לא יודע מה יקרה עם בלאט. נדבר ונראה . יישאר, יישאר. אם לא, אז המועדון הז יותר גדול מכל אחד. אני לא רואה את דייויד הולך לשום מקום אחר, ושוחחתי איתו. אבל הכל עוד יכול לקרות. משך שהותו תלוי בשני הצדדים. נדבר בתום העונה".

"זו הרגשה נפלאה, עבדנו על התואר הזה 10 חודשים", סיכם שמעון מזרחי הנרגש. "כולם רוצים להגיע למעמד הזה של פיינל פור ולזכות, אבל רק ארבע מגיעות ואחת זוכה. אנחנו ברי המזל".

"אחרי שזכינו בסדרה של הטוב מחמישה בהצלבה, למרות שלא היה לנו יתרון ביתיות, הרגשתי שאנחנו בדרך הנכונה", סיפר יו"ר מכבי. "האוהדים האלה הולכים איתנו לכל מקום, יש פה 10 אלף. הם נתנו לנו את הכוח להיות כאן. תארו לעצמכם מה היה קורה אם מכבי לא הייתה מגיעה לכאן".

"אין לי מילים, אין לי. זה אמונה וכל הסופרלטיבים והקלישאות - הכל נכון והכל אמיתי", התקשה המנכ"ל דני פדרמן לתאר את התחושות. "השחקנים השאירו את הנשמה על המגרש. מקווה שפניני לקח להנפה את בלו והחתים אותו. אני לא מתפקד עכשיו. הולכים לחגוג, יהיה טירוף".

"האמת שלא האמנו. היה פיינל פור קשה, לא האמנתי שנעשה את זה", סיפר שי רקנאטי. "אני מסתכל על לוח התוצאות ופשוט לא מאמין... 12 הפרש בגמר על ריאל מדריד, שהביסה את ברצלונה... צריך הרבה לב בשביל זה. הזכיה הזו יותר גדולה מכל מה שהיה קודם לכן. מה יהיה בשנה הבאה? תן לגמור את העונה הזו. נגיע לעונה הבאה ונקווה להיות במדריד".