מכה למכבי תל אביב: פארגו ייעדר חודשיים לכל הפחות

פציעתו של הגארד התבררה כחמורה יותר ממה שחשבו תחילה במועדון. הצהובים יעלו הילוך לגבי חיזוק לקו האחורי, אולי לכל העונה. הערכה: ווילבקין ישחק נגד אולימפיאקוס

רועי כהן
רועי כהן  24.10.18 - 19:06
תחילת כתבה

(בווידאו: צפו בנחיתת מכבי ת"א ביוון)

מכה למכבי תל אביב: אחרי שקיוו במועדון שג'רמי פארגו יוכל לשוב לפרקט בעוד מספר שבועות, הפציעה בגבו התבררה כחמורה יותר משחשבו והגארד צפוי להיות מושבת מפעילות לחודשיים לפחות.

פארגו ייצא בקרוב לארצות הברית כדי להיפגש עם מומחה שמטפל בשחקני NBA ולקבל טיפול ייעודי לפגיעה בדיסק בגב שממנה הוא סובל. ההערכה היא שגם אחרי שיחזור למגרשים הוא יזדקק לפרק זמן נוסף עד שיחזור ליכולת הרגילה ולכשירות מלאה של 100 אחוזים.

לנוכח הבשורה המדאיגה, במכבי תל אביב צפויים להעלות הילוך בהבאת רכש כגיבוי לקו האחורי. אריק גרין, שבמכבי תל אביב סימנו כאופציה המועדפת, חתם היום בפנרבחצ'ה הטורקית, וכעת הצהובים בוחנים אלטרנטיבות אחרות במטרה לחזק את הקבוצה. לא מן הנמנע שהשחקן שיגיע יחתום עד סיום העונה ולא לתקופה של חודשיים, כפי שרצו תחילה, וזאת נוכח ממצאי הפציעה של פארגו.

במקביל, מכבי ערכה היום את האימון המסכם למשחק נגד אולימפיאקוס מחר כשהיא עדיין לא יודעת אם סקוטי ווילבקין יהיה כשיר. הגארד ישב בצד בדקות האחרונות של האימון, עם שקית קרח על האצבע הפגועה. בקבוצה טוענים כי ההחלטה על שיתופו תתקבל סמוך למועד המשחק, אך ההערכה היא כי הוא ישחק בסופו של דבר.

"אני לא חושב שההפסד שלהם למילאנו ישפיע על המשחק", אמר המאמן, נבן ספאחיה, לקראת ההתמודדות, "זה כבר נהיה כמו ב-NBA, שאתה לא מופתע כשקבוצה מפסידה ב-20 הפרש. לכל קבוצה יש מאפיינים מקצועיים שונים ואנחנו ניגשים לכל משחק באותה רמת מוכנות ותשומת לב לפרטים".

על המפגש עם דיוויד בלאט אמר: "אנחנו חברים כבר הרבה שנים ולשחק נגדו זה תמיד מיוחד כי הוא מזוהה עם מכבי והוא מכאן". הקרואטי יקבל לסגל את קנדריק ריי, שיערוך הופעת בכורה בצהוב.

הדפס