פנרבחצ'ה: וסלי, סלוקאס ודאטומה בדרך החוצה

אפקט עזיבת אובראדוביץ': ברצלונה בעקבות הסנטר הצ'כי. היליארד יישאר בצסק"א?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.20 - 12:22
תחילת כתבה

שוק העברות באירופה רותח, והנהירה מפנברחצ'ה החוצה צפויה להתחיל, ובאירופה מדווחים הבוקר על ארבעה כוכבים בולטים שעשויים לעזוב את הקבוצה מאיסטנבול. בסרביה מדווחים שברצלונה כבר הביעה עניין ביאן וסלי וצפויה לנסות לפתות את הביג מן הצ'כי במטרה להשלים קו קדמי שלו ושל ברנדון דיוויס. מלבד וסלי, דריק וויליאמס כבר סיכם את תנאיו בחימקי וצפוי להיות מוצג בקבוצה בקרוב.

ומה קורה בקו האחורי? אולימפיאקוס תאיץ את המגעים כדי להנחית את קוסטאס סלוקאס, שכבר סיכם תנאיו והמתין לראות את ההתפתחויות בהקשר של אובראדוביץ'. מרגע שהמאמן החליט לעזוב, המעבר צפוי להפוך לרשמי. עוד בקו האחורי, ג'יג'י דאטומה על הכוונת של ארמאני מילאנו כשאטורה מסינה צפוי לשכנע אותו לחזור לארץ המגף.

בתוך כך, יש גם העברות שלא קשורות לפנרבחצ'ה. ג'ורדן לויד, אקס הפועל אילת ואלוף ה-NBA עם טורונטו, סיכם את תנאיו בכוכב האדום בלגרד. האמריקני ששיחק העונה בוולנסיה חוזר על ידי לא מעט קבוצות, אך בסופו של דבר בחר במועדון האדום מסרביה. כמו כן, דארון היליארד, שנחשב לשחקן חופשי, נמצא במו"מ עם צסק"א מוסקבה לגבי המשך ההתקשרות. מהדיווח עולה כי הרוסים יציעו לו חוזה עתק על מנת שימשיך גם לעונה הקרובה.