כהן הושעה, גם כספי לא ישחק נגד מילאנו

יאניס במסע"ת: "לא נקח סיכון עם עמרי. ג'ון די ישחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.20 - 16:31
תחילת כתבה

כשהיא יודעת שהיא לא יכולה להפסיד יותר. מכבי ת"א תרצה לחזור למסלול הניצחונות כשתפגוש מחר את אולימפיה מילאנו בהיכל. במסיבת העיתונאים, יאניס ספרופולוס סיפר על ההכנות, הבהיר שדיברתולמיאו ישחק, אך כספי עדיין מתאושש מפציעה ויקבל מנוחה. בעקבות התקרית מול הפועל חיפה, סנדי כהן הושעה ליומיים ולא ישחק מול הקבוצה של אטורה מסינה.

"המשחק נגד ריאל מדריד לא היה משחק טוב. שיחקנו נגד קבוצות חזקות עם רזומה טוב, אנחנו צריכים להיות יותר מפוקסים בסוף המשחק", ספרופולוס סיפר, "דיברנו על זה הרבה, ואני מקווה שזה ישתפר".

בהמשך, המאמן נתן עדכון לגבי הסגל מחר: "ג'ון דיברתולומיאו מוכן לשחק והוא יעמוד לרשותנו, עמרי כספי צריך עוד זמן כדי לחזור לקצב ולשחק. אנחנו בתהליך איתו שהוא תהליך הדרגתי, לא ניקח איתו סיכונים". בהמשך, מכבי ת"א הודיעה שבעקבות התקרית במשחק הליגה מול הפועל חיפה, סנדי כהן הושעה ליומיים ולא ישחק במפגש היורוליג.

כמו בכל מסע"ת, יאניס הבהיר את חשיבות האוהדים למכבי ת"א: "יד אליהו היה מבצר בשנה שעברה. כשאנחנו משחקים שם אנחנו נזכרים בקהל, זה לא קל לשחק ללא אוהדים. לקבוצה כמו מכבי ת"א, הקהל מאוד חשוב. אנחנו מנסים להתרגל לזה. אני סומך על התהליך שלנו, הפצועים יחזרו ואנחנו נחזור לראות את מכבי ת"א שהתרגלנו לראות".

אות'לו האנטר סיפר על ההכנות למשחק: "אנחנו צריכים להיות מפוקסים במשחקים צמודים. היינו בתמונה ברוב המשחקים, אבל קרו כל מיני דברים שהוציאו אותנו מאיזון. אני רוצה לנצח, ברור שאני לא מרוצה מפתיחת העונה שלנו. אני מאמין בקבוצה הזאת, וחושב שעם עבודה קשה, נחזור למקום שאנחנו רוצים. המשחק מול מילאנו הוא משחק שאנחנו חייבים לנצח".