פראחוסקי: נלחמנו ונתנו הכל, לצערי זה לא עזר

הפועל י-ם נכנעה לחימקי אחרי 2 הארכות. ועל מה התלוננו במועדון הרוסי?

רועי גלדסטון  31.10.13 - 08:59
תחילת כתבה

הפועל ירושלים יכולה היתה לרשום לעצמה ניצחון מרשים ויוקרתי במיוחד, אבל בסופו של דבר היא נפלה מהרגליים והפסידה אחרי שתי הארכות לחימקי מוסקבה (87:80). הקבוצה מהבירה אמנם נחלה הפסד ראשון במסגרת היורוקאפ, אבל היא בהחלט יכולה להיות מעודדת מהלחימה שסיפקו השחקנים באדום.

הפועל ירושלים יכולה להתעודד גם מהעובדה שארט פראחוסקי החלים לחלוטין מהפציעה בקרסול וחזר לשחק אחרי 10 ימים.  "הרגשתי נהדר. התכוננתי למשחק הזה, שיחקתי מול המאמן שלי לשעבר ומאוד רציתי לנצח. לצערי לא הצלחנו אבל שיחקנו כדורסל פשוט נהדר", אמר הסנטר בסיום. "מגיע קרדיט לשתי הקבוצות. הם נתנו לנו הזדמנות לנצח בהארכה הראשונה, נלחמנו ונתנו כל מה שיש לנו, אבל לצערי עשינו טעויות שעלו לנו במשחק".

בתוך כך, הנהלת הקבוצה מרוסיה הגישה תלונה רשמית למשקיפים, בטענה שהכרוז באולם היה 'קולני מידי, ומעורב מידי'. יהיה מעניין לראות אם ביול"ב יתייחסו לתלונה הבהחלט לא שגרתית. בחימקי, אגב, היו בטוחים כי הם באים לטיול בעיר הקודש והופתעו מאוד מהמשחק הצמוד. הרכז הקרואטי מרקו פופוביץ' אמר בצאתו מחדר ההלבשה לסובבים אותו: "אני מבטיח לכם שבמוסקבה המשחק ייראה אחרת לגמרי, זה ממש לא יהיה ככה".

להפועל ירושלים אין יותר מדי זמן להתאבל על ההפסד הצורב לחימקי מוסקבה, כאשר כבר מחר (שישי, 14:00, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט) היא תפגוש את מכבי ראשון לציון, במסגרת המחזור השלישי בליגת ווינר.