הפועל י-ם הגישה תלונה ליורוליג נגד חימקי

במועדון לא עברו לסדר היום על כוונת הרוסים לפנות לג'וש דאנקן בקיץ: "מצפים ממועדונים אחרים לנהוג ב'פייר-פליי'"

רועי גלדסטון  27.01.14 - 19:57
דאנקן, יישאר בירושלים? (אלן שיבר)
דאנקן, יישאר בירושלים? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בשבוע שעבר פורסם ברוסיה כי חימקי מוסקבה תנסה לצרף את ג'וש דאנקן בסיום העונה, והערב (שני) התברר כי בהפועל ירושלים לא עברו על כך לסדר היום. במועדון מהבירה הגישו תלונה רשמית ליורוליג נגד הקבוצה הרוסית, כאשר במכתב הם מבקשים לנקוט בצעדים נגד חימקי.

"מכיוון ששתי הקבוצות עדיין משחקות ביורוקאפ ועשויות להיפגש מאוחר יותר העונה (שלא לדבר על העובדה שהשחקן תחת חוזה במועדון שלנו), אנחנו לוקחים את הדברים של חימקי ברצינות רבה. 'פייר-פליי' הוא אחד הדברים החשובים עבור הארגון שלנו, ואנחנו מצפים לאותו דבר ממועדונים אחרים", נרשם במכתב. 

כזכור, בשבוע שעבר אמר הג'נרל מנג'ר של חימקי מוסקבה כי "אנחנו עוקבים אחרי ג'וש דאנקן לאורך העונה. אנחנו לא מדברים עם שחקנים בעיצומה של העונה, אבל כבר הבהרנו לסוכן שלו שאנחנו נדבר בסיום העונה".

אורי אלון, אחד מבעלי הפועל ירושלים, ראה את הדיווח גם כן - והגיב בעמוד הפייסבוק שלו. "אני מציע לכל הקבוצות לשים לב לכללי היורוליג והיורוקאפ הרשמיים לפני שהם מפרסמים כוונות על שחקנים של קבוצות אחרות", רשם האיש החזק במועדון.

דאנקן, שהיה מועמד למכבי תל אביב בעונה שעברה, מעמיד ממוצעים של 15.7 נקודות ו-7.1 ריבאונדים בליגה הישראלית ו-13.1 נקודות ו-5.1 ריבאונדים במשחקי היורוקאפ.